Akın Akınözü'nün yeni dizi projesi belli oldu

Akın Akınözü'nün yeni dizi projesi belli oldu
Aile Albümü isimli bir projede yer alacak olan yakışıklı oyuncunun bu projesinin yapımcısı Saner Ayar’ın patronu olduğu 03 Medya. Yönetmen koltuğunda Zeynep Günay oturuyor.

Akın Akınözü kimdir? Akın Akınözü en son hangi yapımın başrolünde yer aldı? Yakışıklı oyuncu hangi dizi ile el sıkıştı? Akınözü’nün oynayacağı dizinin yönetmeni kim oldu? Aile Albümü dizisinin yapımnı kim üstleniyor? Akın Akıözü hakkında merak ettikleriniz vedaha fazlası yazımzın içeriğinde. İşte detaylar ….

Akın Akınözü'nün yeni dizi projesi belli oldu

En son TV 8 ‘in  Tuzak dizisinde başrolü Bensu Soral ile paylaşan ünlü oyuncu Akın Akınözü’nün yeni projesi belli oldu.  Aile Albümü isimli bir projede yer alacak olan yakışıklı oyuncunun bu projesinin yapımcısı Saner Ayar’ınpatronu olduğu 03 Medya. Projenin yönetmen koltuğunda İstanbullu elin ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki gibi unutulmaz dizilerde görev almış olan usta yönetmen Zeynep Günayoldu. Daha hangi kanalda yayınlanacağı belli olmayan dizinin cast çalışmaları devam ediyor.

Tuzak dizisinin ardından sessizliğe gömülmüştü

İzlenme oranlarında bir türlü istenileni vermeyen Tuzak dizisi’nin ardından uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Akın Akınözü kendine gelen proje tekliflerinden en uygunu olarak 03 Medya’nın kendine sunduğu teklifi uygun bularak el sıkıştı. Tuzak dizisine yaşadıklarından dolayı dili yanan yakışıklı oyuncu bundan sonraki tekliflerde ve yapımlarda daha titiz bir tutum sergileme kararlılığında görünüyor. Şöhreti sadece yurtiçi ile sınırlı kalmayan genç oyuncunun yeni projesinin nasıl bir performans sergileyeceği şimdiden merak konusu oldu.

Akın Akınözü kimdir?

Dublaj sanatçısı Özlem Akınözü ile Tamer akınözü çiftinin evlatları olarak 22 Eylül 1990 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Liseyi TED Ankara Kolejinde , üniversiteyi ABD Kaliforniya Üniversitesi Uygulamalı Matematik Bölümü’nde okudu. Üniversite okurken sanatla ilgilendi, oyunculuğa arar verdi. İstanbul Craft Atölye’de eğitim aldı. İlk olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde Acemi Oğlan rolü ile oyunculuğa giriş yaptı. Hercai dizisi ile geniş kitlelerce tanındı.

Filmografisi

Televizyon

2015-2016           Muhteşem Yüzyıl Kösem             İvan Ali Yardımcı oyuncu, 2016  Arkadaşlar İyidir               Yunus Çağlayan                Başrol oyuncusu, 2017-2018       Aslan Ailem        Murat Aslan, 2018-2019               Payitaht: Abdülhamid Ömer                Yardımcı oyuncu, 2019-2021       Hercai   Miran Aslanbey               Başrol oyuncusu, 2021-2022      Kaderimin Oyunu Cemal Kaya, 2022-2023                 Tuzak    Umut Yörükoğlu / Çınar Yılmaz, Yakında               Aile Albümü      

Sinema

2014      Azrail     Gaffur  Yardımcı oyuncu

21-09-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar