Akrep Dizisinin yayın günü belli oldu

Akrep Dizisinin yayın günü belli oldu
Aldatmanın, lanetin ve anneliğin iç içe geçmiş savaşını anlatan Akrep dizisinin konusunu izleyici merak ediyor. Dizinin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak?

Geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadının ilginç ve gizemli hikayesini anlatan Akrep dizisinin yayın günü nihayet belli oldu. Aldatmanın, lanetin ve anneliğin iç içe geçmiş savaşını anlatan Akrep dizisinin konusunu izleyici merak ediyor. Dizinin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak? Seyirciyi farklı bir hikayenin içine sokacak Akrep dizisiyle ilgili detaylar haberimizde.

Akrep Dizisinin yayın günü belli oldu

Star Tv’nin iddialı yeni dizisi Akrep’in yayın tarihi sonunda belli oldu. Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim gibi usta isimlerin başrol oynayacağı Akrep dizisinin ilk bölümü 11 Aralık Cuma günü yayınlanacak.

Akrep dizisinin konusu nedir?

11 Aralık Cuma günü seyircisiyle buluşacak olan Akrep dizisinin, yapımını 1441 Production adına İrfan Şahin üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta’nın oturduğu diziyi Erkan Birgören kaleme alırken farklı hikayesiyle sezonun iddialı dizilerinden olması bekleniyor.

Lanetin aşkın ve anneliğin hikayesini anlatacak

Akrep bilindiği gibi düşmanını zehirlediği gibi kendini de sokup zehirleyen bir hayvan. Dizide ismini buradan alıyor. Geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadın, Star Tv izleyicisine ihanetin, lanetin, aşkın ve anneliğin savaşı ile dolu bir "Akrep" dövüşü izletecek.

Akrep Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?

Konsepti ve kadrosu uzun bir süre gizli tutulan dizinin oyuncu kadrosu dizinin iddiasıyla paralel şekilde usta isimlerden oluştu. Dizide yer alacak oyuncular ve canlandıracakları karakterler şöyle oluştu: Demet Akbağ (Perihan), Evrim Alasya (Ferda), Bekir Aksoy (Fikret), Yusuf Çim (Aras), Demet Gül, Müge Su Şahin (Merve), Esila Umut (İpek)

Gökçen Usta’nın yöneteceği, İrfan Şahin ve 1441 Productions yapımı Akrep dizisinde ayrıca Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Demet Gül, Taha Baran Özbek, Müge Su Şahin ve Ahsen Türkyılmaz da rol alacak. Akrep dövüşünü yansıtacak olan Akrep dizisinin ilk bölüm 11 Aralık Cuma günü saat 20.00’de Star Tv ekranlarında. Keyifli seyirler.

Demet Akbağ Kimdir?

1959 Denizli doğumlu sanatçı, İstanbul Belediye Konservatuvarı mezunudur. Gönül Ülkü-Gazanfer Özcan Tiyatrosu’nda başladığı oyunculuk kariyerine Devekuşu Kabare, Dormen Tiyatrosu ve Ortaoyuncular’da profesyonel olarak sürdürdü. Onu asıl şöhrete taşıyan yapım, Yılmaz Erdoğan ile birlikte 7 yıl oynadığı Bir Demet Tiyatro adlı TV dizisi oldu. Vizontele, Vizontele Tuuba, Organize İşler, Neredesin Firuze, Hükümet Kadın ve Eyvah Eyvah filmlerinde oynadı. Sadri Alışık ve Siyad ödüllerini kazanan Demet Akbağ’a canlitv olarak yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

06-12-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar