Alper Türedi Benim Adım Farah'ta Hangi Karaktere Hayat Verecek?

Alper Türedi Benim Adım Farah'ta Hangi Karaktere Hayat Verecek?
Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve hazırlıkları süren Benim Adım Farah dizisinin oyuncu kadrosuna ünlü oyuncu Alper Türedi dahil oldu.

Yabancı bir diziden uyarlanan ve 03 Medya tarafından hazırlanan yeni dizilerden Benim Adım Farah için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Yakında sete çıkarak çekimlere başlaması planlanan dizi Fox Tv ekranlarında yayınlanacak ve Şubat ayı başı gibi seyirciyle buluşacak. Kadrosunda ünlü isimlerin yer aldığı dizinin cast çalışmasına halen devam edilirken dizide dizinin önemli karakterlerinden olan ve İstanbul Emniyet Müdürü Hamza karakterine hayat verecek ismin kim olacağı sorusu cevap buldu. Uzun bir arayış sonunda önemli karaktere dizilerin ve sinema filmlerinin ünlü ve başarılı oyuncularından Alper Türedi’nin hayat vereceği öğrenildi. Seyircinin şimdiden merakla beklediği dizide birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

Hamza Karakterine Hayat Verecek

Fox Tv ekranları için hazırlıkları süren ve yabancı bir diziden uyarlanan Benim Adım Farah için çalışmalar hızlandı. Bu hafta çekime başlayacak olan dizinin cast çalışmaları devam ederken dizide önemli bir karakter olan Emniyet müdürü Hamza karakterinin sahibi belli oldu. Dizide kritik bir yerde bulunan karakter için ünü oyuncu Alper Türedi ile el sıkışıldı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizide Hamza karakterini canlandıracak Alper Türedi ile yine dizide Komiser olan Mehmet’i canlandıran Fırat Tanış’ın kritik ve ağırlıklı sahneleri olacak. Demet Özdemir ve Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı Benim Adım Farah’ın yönetmen koltuğunda Recai Karagöz otururken dizinin senaryosunu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç kaleme alıyor. Dizi The Cleaning Lady adlı diziden uyarlanıyor.

Alper Türedi Kimdir?

Bugüne kadar pek çok dizi ve sinema filminde yer alan ünlü isim Alper Türedi 27 Aralık 1971 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuğa yönelen Alper Türedi aldığı eğitimlerin ardından setlerde yer almaya başlamıştır. Oyuncunun bugüne kadar rol aldığı yapımlar arasında

·         Yazgı

·         Payitaht Abdülhamid

·         Merhaba Güzel Vatanım

·         Diriliş Ertuğrul

·         Zor Yıllar

·         Sevda Kuşun Kanadında

·         Son Çıkış

·         Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

·         Düğün Dernek

·         Kara Para Aşk

·         Ötesiz İnsanlar

·         İki Dünya Arasında

·         Seksenler

·         Karadayı

·         Nizama Adanmış Ruhlar

·         Muhteşem Yüzyıl

·         Mavi Kelebekler ve

·         Adını Feriha Koydum bulunmaktadır.

04-01-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar