Aşk Filmi’ne 2 usta oyuncu

Aşk Filmi’ne 2 usta oyuncu
Sinema severler yakında yeni bir romantik filmle tanışacak. Başrolünde İlhan Şen ve Cemre Baysel’in yer aldığı Aşk Filmi’nin kadrosuna iki ünlü isim katıldı.

Televizyon ve dizi sektörü çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürürken bu sene sinema filmleri de yapımcılar tarafından oldukça çok bir şekilde projelendirildi ve projeler hazırlandı. Özellikle sinema ve internet yayın platformları için hazırlanan pek çok film vizyona girerken ya da platformlarda yayınlanırken bu yapımlara seyircinin ilgisi büyük oldu. Bundan cesaret alan pek çok yeni film için hazırlıklar sürerken bu filmlere ünlü ve güzel oyuncu Cemre Baysel ile İlhan Şen’in başrolünde yer alacağı Aşk Filmi’de eklendi. Adı şimdilik Aşk Filmi olarak kodlanan filmin yapımcı şirketi Central Roof olurken filmin yapımcılığını ise Vahit Ertekin üstlenmiş durumda. Halen cast çalışmaları devam eden film özellikle Cemre Baysel ve İlhan Şen ikilisinin daha önce televizyonda yayınlanan romantik komedi türündeki dizisinden hareketle seyirci tarafından merak edilmeye ve beklenmeye başlandı. Geçtiğimiz sezon yaz aylarında yayınlanan ikilinin dizi oldukça ses getirmiş ve seyirci tarafından beğenilmişti.

Erkan Petekkaya Aşk Filmi’nde

Hazırlıkları Central Roof tarafından sürdürülen ve senaryosunu Deniz Denizciler’in kaleme aldığım yönetmen koltuğunda yine Deniz Denizciler’in oturacağı Aşk Filmi’nin çalışmaları devam ediyor. Kadrosunda başrol olarak Cemre Baysel ve İlhan Şen’i bir araya getiren filmin kadrosuna iki başarılı oyuncu daha katıldı. Filmin kadrosuna son olarak ünlü ve başarılı oyuncu Erkan Petekkaya dahil olurken ayrıca filme Hande Katipoğlu’da katıldı. Çok yakında sete çıkarak çekimlere başlayacak filmde bir model ile bir yönetmen arasında yaşanan romantik hikaye konu alınıyor. Filmde genç ve güzel bir model ile hayallerinin peşinden koşan ve ancak bu süreçte zorluklar yaşayan bir yönetmenin imkansız aşkını konu alacak. Çekimleri önümüzdeki hafta başlayacak filmin ne zaman vizyona gireceği ise şimdilik bilinmiyor.

Hande Katipoğlu Kimdir?

Bugüne kadar pek çok yapımda rol alan başarılı oyuncu hande Katipoğlu 13 Mart 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuğa merak salan Hande Katipoğlu bunun için gereken eğitimleri almış ve ardından setlerde yer almaya başlamıştır. Oyuncu özellikle Yahşi Cazibe adlı dizideki karakteri ile çok tanınmıştır. Oyuncu bugüne kadar pek çok yapımda yer almıştır. Bu yapımlar arasında, Nefes Nefese, Dolunay, Deli Dolu, Yahşi Cazibe, Alemin Kralı, Pis Yedili, Harem, Hayat Sana Güzel, Ah Neriman, Çakallarla Dans 4, Sümelanın Şifresi 3, Görevimiz Tatil, Benden Bu Kadar, Hababam Sınıfı Yeniden, Jet Sosyete, Tutunamayanlar ve Bozkır yer almaktadır.

25-02-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar