Aşk filmine 3 sürpriz oyuncu dahil oluyor

Aşk filmine 3 sürpriz oyuncu dahil oluyor
Kadrosunda Cemre Baysel, İlhan Şen, Erkan Petekkaya gibi ünlü isimlerin yer aldığı Aşk Filmi’nin kadrosuna üç yeni isim daha katıldı.

Daha önce yayınlanan ve yaz sezonunda Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşan Senden Daha Güzel adlı dizide rol alan Cemre Baysel ile Sevmek Zamanı adlı dizide rol alan İlhan Şen’in bir araya geldiği ve romantik komedi türünde hazırlanacak olan Aşk Filmi projesinde cast çalışmaları hız kazandı. Central Roof tarafından hazırlanan ve Deniz Denizciler’in senaryosunu kaleme aldığı ve aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturduğu Aşk Filmi’nin çok yakında çekimleri başlayacak. Cemre Baysel ve İlhan Şen hayranlarının heyecanla beklediği filmin yapımcılığını Vahit Ertekin yapıyor. Çekimlerinin bu hafta başlaması beklenen ve ardından yaklaşık 4 – 5 hafta çekimleri sürecek filmin kurgusuna geçilecek. Romantik komedi türünde ele alınan ve bir yönetmenin imkansız aşkını anlatan Aşk Filmi’nin kadrosuna son olarak üç isim daha katıldı.

Aşk Filmi Kadrosuna Yeni İsimler

Central Roof tarafından hazırlanan ve yapımcılığını Vahit Ertekin’in yaptığı Aşk Filmi’nin kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Cast çalışmaları tamamlanan ve artık sete çıkmaya hazır hale gelen filmin kadrosunda İlhan Şen (Uzay), Cemre Baysel (Yaz) başrol oynarken filmde ayrıca ünlü oyuncular Erkan Petekkaya (Nejat) ve Hande Katipoğlu (Perihan) yer alıyor. Filmin kadrosuna son olarak ise ünlü isim Onur Büyüktopçu (Gökmen), İrem Yüksel (Elif) ve Melisa Dilber (Melis) dahil oldu. Filmin hikaye ve senaryosunu Deniz Denizciler kaleme alırken filmin yönetmen koltuğunda da yine Deniz Denizciler oturuyor. 2023 yılı sonbahar sezonunda vizyona girmesi beklenen film özellikle genç kitle tarafından heyecanla bekleniyor.

İrem Yüksel Kimdir?

Son olarak Kasaba Doktoru adlı dizide rol alan genç oyunculardan İrem Yüksel 1995 yılında dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olan İrem Yüksel daha sonra tiyatro oyunları ve dizi setlerinde yer almaya başlamıştır. Oyuncu Aşk Filmi’nin başrol oyuncusu Cemre Baysel ile Baht Oyunu adlı dizide de birlikte rol almıştır. İrem Yüksel’in bugüne kadar yer aldığı projeler arasında, Kasaba Doktoru, Baht Oyunu, Afili Aşk ve Yeni Hayat yer almaktadır.

28-02-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar