Aşk Mevsimi'nin çekimleri tamamlandı

Aşk Mevsimi'nin çekimleri tamamlandı
İnternet yayın platformu Netflix’te yayınlanacak ve başrollerinde Esra Bilgiç ve Birkan Sokullu’nun yer aldığı Aşk Mevsimi’nin çekimleri tamamlandı.

Bu yaz sezonunda birçok sinema filmi sete çıktı ve çekimlerini tamamlayarak kurgu aşamasına geçti. Bu yaz sezonunda birçok farklı türde ve farklı hikayede çekilen filmlerde birbirinden ünlü isimler yer aldı. Dizilerde yer alan ve yaz aylarını çalışarak geçiren oyuncular yer aldıkları projeleri tamamlayarak tatile çıkmaya ve yaz aylarının son günlerini dinlenerek geçirmeye başladılar. Geçtiğimiz aylarda sete çıkarak çekimlere başlayan ve internet yayın platformu Netflix için hazırlanan Aşk Mevsimi filmi de çekimlerini tamamlayan ve kurgu aşamasına geçen filmler arasına girdi. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Aşk Mevsimi Filmi 03 Medya tarafından hazırlandı ve filmin senaryosu Pelin Karamehmetoğlu tarafından kaleme alındı. Bir macera ve polisiye türünde ele alınan ve aşkı merkeze alan hikayesiyle dikkatleri çeken filmin başrolünde ünlü oyuncu Birkan Sokullu ile başarılı ve güzel oyuncu Esra Bilgiç yer aldı.

Yakında Netflix’te Yayınlanacak

İnternet yayın platformu Netflix için hazırlanan ve çekilen filmlerden biri olan ve 03 Medya tarafından hazırlanan ve Pelin Karamehmetoğlu’nun kaleminden çıkan Aşk Mevsimi Filminin çekimleri tamamlandı ve film kurgu için stüdyoya girdi. Başrolünde Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç’in yer aldığı filmde bir hırsızlık ve aşk hikayesi konu alınıyor. Prag ve İstanbul’da çekilen filmde bir tablo hırsızı ve İnterpol sanat suçları bölümünde görevli bir ajanın tutkulu aşkını anlatan filmde birbirinden ünlü isimler rol alıyor. Recai Karagöz tarafından yönetilen 03 Medya imzalı filmin kurgu çalışmaları tamamlandıktan sonra yayın için tarih belirlenmesine geçilecek. Bu yılın son haftalarında ya da önümüzdeki yılın ilk haftalarında yayınlanması planlanan film seyirci tarafından heyecanla ve merakla bekleniyor. Filmin çekimleri İstanbul ve Prag’da gerçekleştirilirken son çekimler geçtiğimiz günlerde İstanbul’da tamamlandı ve film paydos dedi.

Aşk Mevsimi Oyuncuları kim?

Recai Karagöz tarafından yönetilen ve senaryosu Pelin Karamehmetoğlu tarafından kaleme alınan Aşk Mevsimi adlı film birbirinden ünlü isimleri kadrosunda toplamayı başardı. 03 Medya tarafından hazırlanan filmin kadrosunda, Birkan Sokullu, Ushan çakır, Esra Bilgiç ve Hakan Ummak yer alıyor. Film çok yakında internet yayın platformu Netflix’te seyirciyle buluşacak.

31-08-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar