Aşka Düşman Dizisi Yayından Kaldırıldı mı? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Aşka Düşman Dizisi Yayından Kaldırıldı mı? Yeni Bölüm Ne Zaman?
Aşka Düşman dizisinin bu akşam ekranlara gelmemesi, izleyicilerde büyük bir merak uyandırdı. İşte merak edilenler için detaylar...

TV8'in sevilen dizisi her hafta Cuma akşamları izleyiciyle buluşurken, bu akşam için yayın akışında yer almadı. Peki, Aşka Düşman neden yok? Dizi bitti mi, final mi yaptı?

Beklenen Açıklama Henüz Yapılmadı

9 Şubat tarihinde Tv8 yayın akışında Aşka Düşman yerine 'Cevap Ver Türkiye' yeni bölümü ekrana geldi. Ancak dizinin durumu hakkında resmi bir açıklama henüz yapılmadı. İzleyiciler, dizinin yayından kaldırılıp kaldırılmadığını, yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını merakla bekliyor.

Yayın Akışında Değişiklik

TV8'in 9 Şubat tarihli yayın akışında Aşka Düşman dizisinin yer almadığı görülüyor. Bu durum, izleyicileri dizinin geleceği hakkında endişelendiriyor. Ancak henüz dizinin final mi yaptığına dair net bir bilgi bulunmuyor. Dizi ile ilgili açıklamalar yapılmaması, seyircilerin kafasında birçok soru işareti oluşmasına neden oldu. 

Aşka Düşman Yeni Bölümü Ne Zaman?

İzleyiciler, Aşka Düşman dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Ancak bu konuda yapılan herhangi bir resmi açıklama bulunmuyor. Dizi severler, sabırla dizinin geleceği hakkındaki gelişmeleri bekliyor. Dizinin bittiği ya da final yaptığına ilişkin açıklamalar gelmedi. Gönülleri kazanan Aşka Düşman dizisi, sessizliğini korurken, 9 Şubat yayın akışı açıklandı. Yayın akışında aynı saatinde yer almayan dizi, severlerini üzdü. 

TV8 Yayın Akışı - 9 Şubat Cuma

TV8'in 9 Şubat tarihli yayın akışında Aşka Düşman yer almazken, diğer programlar şu şekilde sıralanıyor:

SaatProgramDurum
07:158'de Sağlık / Yeni BölümCanlı
08:30Aramızda Kalmasın / Yeni BölümCanlı
11:15Survivor All Star 2024Tekrar
12:00Demet ve Jess'le Gel KonuşalımYeni Bölüm
14:00Survivor Ekstra / CanlıCanlı
16:00Zuhal Topal'la YemekteyizYeni Bölüm
20:00Cevap Ver Türkiye / Yeni BölümCanlı
22:30TolgshowTekrar
00:30Emre Dorman ile Aklımdaki Sorular / Yeni BölümYeni Bölüm
01:30Zuhal Topal'la YemekteyizTekrar
03:30Demet ve Jess'le Gel KonuşalımTekrar
05:30TuzakTekrar

 

10-02-2024
Yazar Hakkında
Şule Akyol

Şule Akyol

94 yılında Bursa Gemlik’te dünyaya geldi. İlköğretim ve lise hayatını burada tamamladı. Daha sonra Uludağ Üniversitesi MYO Dış Ticaret .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler