Aşka Düşman dizisi nerede çekiliyor?

Aşka Düşman dizisi nerede çekiliyor?
Tv 8 ekranları için Acun Medya tarafından hazırlıkları süren Aşka Düşman hangi il ve ilçelerde çekiliyor? Dizinin ana çekim mekanı neresi?

Tv 8 geçtiğimiz sezon iki önemli dizi ile seyirci karşısına çıkmıştı. Tuzak ve Sıfırıncı Gün adlarını taşıyan bu iki dizi kanala proje üreten ve yine Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya tarafından hazırlanıyordu. Ancak kanal ekranlarında ekrana gelen bu iki dizi ne yazık ki reytinglerde hiç umulmadık bir sonuç aldı ve kanalını tam anlamıyla hüsrana uğrattı. Özellikle kadrosunda yer alan oyuncularla dikkatleri çeken Tuzak yayın hayatına başladığı günden itibaren istenileni yakalayamadı. Bunun üzerine kanal yönetimi yeni sezon için dizi yayınlamama kararı alırken son anda bu kararından vazgeçti ve aşka Düşman adlı dizinin hazırlıklarına başladı. Eylem Canpolat ve Ozan aksungur tarafından kaleme alınan Aşka Düşman dizisinin çalışmalarına başlandı. Ekim ayında sete çıkması planlanan dizi yine acun medya tarafında hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Mesude Eraslan’ın yer aldığı Aşka Düşman bu günlerde yoğun olarak cast çalışmasıyla gündemde yer alıyor. Yakında sete çıkması planlanan dizinin çekim mekanları da son günlerde en çok merak edilen konulardan biri oldu ve dizi seyircisi tarafından araştırılmaya başlandı.

Aşka Düşman çekim mekanları

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan ev kanalın tek dizisi olma özelliği taşıyan aşka Düşman Dram ve aşk türünde ele alınıyor. Kadın konulu dizinin yapım şirketi Acun Medya dizinin çekimlerinin İstanbul’da gerçekleştirileceğini açıklayarak dizi için İstanbul’da mekan çalışması yapıldığın ı belirtti. İstanbul’un konuya ve hikayeye uygun yerlerinde çekilecek Aşka Düşman dizisinin daha çok Sarıyer, Beşiktaş, Beyoğlu, Üsküdar, Beykoz ilçeleri ve bu ilçelerin popüler ve doğal güzelliklerinin öne çıktığı semtlerinde gerçekleştirilecek. Diziler ve filmler için doğal plato görevi gören İstanbul’da çekilen birçok dizi gibi aşka düşman da İstanbul’un bu güzelliklerini hikayesiyle harmanlayarak bir kez daha seyircinin beğenisine sunacak. Dizinin ana mekanı ve kulalnacağı dişer mekanlar ile ilgili ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

Aşka Düşman konusu ve oyuncuları

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan be ekim ayında sete çıkması planlanan Aşka düşman dizisinin kadrosunda ünlü isimler yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda, Nazan Kesal (Bahriye), Buse Meral (İnci), Kaan Yıldırım (Uygar) ve Barış Aytaç yer alıyor. Dizinin cast çalışmaları devam ederken dizinin hikayesinde yer alan karakterlere göre belirlenen oyuncularla görüşmeler dizinin yapımcısı tarafından sürdürülüyor. Dizi aşka inanmayan ve bunda annesinin büyük etkisi olan İnci ve Uygar arasında yaşanacak aşkı konu alıyor.

15-09-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar