Aşkın Kıyameti Filminin Yayın Tarihi Belli Oldu

Aşkın Kıyameti Filminin Yayın Tarihi Belli Oldu
Netflix’te yayınlanacak olan ve başrolünde Pınar Deniz, Boran Kuzum ve Yiğit Kirazcı’nın rol aldığı Aşkın Kıyameti 20 Haziran’da yayınlanıyor.

Diziler kadar yerli sinema filmleriyle de adından söz ettiren internet yayın platformları bu yönüyle özellikle pandemi sonrası sinemaların yaşadığı ekonomik zorluklarda sektörün en büyük destekçilerinden oldu. Netflix, BluTv, Disney Plus ve benzeri platformlar tarafından sipariş edilen ve seyirciyle buluşturulan sinema filmleri seyirci tarafından da oldukça beğenildi ve takip edildi. Yeni projelerin de yapılmaya başlandığı bu alanda Netflix’te yayınlanacak ve başrollerinde birbirinden ünlü isimler in yer aldığı Aşkın Kıyameti filminin yayın tarihi belli oldu. BKM Yapım tarafından hazırlanan ve senaryosu ünlü isim Yılmaz Erdoğan tarafından kaleme alınan ve yönetmen koltuğunda Hilal Saral’ın oturduğu filmin çekimleri geçtiğimiz haftalarda tamamlanmış ve post aşamasına geçmişti. Filmin Netflix’te ilk gösterim tarihi ise 20 Haziran 2022 olarak belirlendi.

Aşkın Kıyameti Konusu Ne?

BKM Yapım tarafından hazırlanan ve Netflix’te yayınlanacak olan yerli içerik filmlerden biri daha seyirciyle buluşuyor. Romantik Dram türünde ele alınan ve Yılmaz Erdoğan tarafından yazılan film reklam ajansı batan, borç içindeki Fırat’ın hikayesini anlatıyor. Reklam ajansından beklediğini bulamayan ve tam anlamıyla bir borç batağına düşen Fırat, katıldığı yoga etkinliğinde şarkıcı bir kıza aşık olur. Çiftin bu aşkı onları her şeyiyle sarıp sarmalayacak ve çift birlikte çıktıkları bu kendini bulma yolcuğunda bilinmezlikler ve sürprizlerle karşılaşacaklardır. Dram ve romantik komedi türünde ele alınan dizi özellikle genç kitleyi hedef olarak belirlemiş durumda. Film ilk olarak 20 Haziran 2022 tarihinde dijital medya platformu Netflix’te seyirciyle buluşacak.

Aşkın Kıyameti Künyesi

Bugüne kadar pek çok yerli içeriği seyirciyle buluşturan ve pek çok yerli içerik dünyada en çok izlenenler arasına giren Netflix yeni bir yapımı daha seyirciye sunuyor. Sinema filmi olan yapımda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Aşkın Kıyameti Filminin künyesi ise şöyle;

·         Ad: Aşkın Kıyameti

·         Tür: Dram – Romantik Komedi

·         Süre: 100 dakika

·         Yapımcı Şirket: BKM Yapım

·         Yapımcı: Necati Akpınar

·         Yönetmen: Hilal Saral

·         Senarist: Yılmaz Erdoğan

·         Yayıncı Kanal: Netflix

·         Oyuncular: Pınar Deniz – Boran Kuzum – Yiğit Kirazcı – Musa Uzunlar – Seda Türkmen – Zeynep Tokuş

19-06-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar