Azize 6. Bölüm İzle!

Azize 6. Bölüm İzle!
Azize ve Kartal gün geçtikçe daha fazla yakınlaşırken biranda çıkagelen Balkan'ın annesi tüm hesap dengelerini bozacak! Detayları haberimizin devamında okuyabilirsiniz.

Başrollerini Buğra Gülsoy, Hande Erçel, Cenk Kangöz, Selen Öztürk, Mustafa Avkıran, Orhan Kılıç, Tugay Mercan, Asuman Çakır'ın paylaştığı Azize dizisinin son bölümde taşlar yerinden oynuyor. İskenderin ölümünü öğrenen Kartal, Balkan'dan hesap sorarken kavga etmeye başlarlar. Olay iyice kızışmışken, yıllardır öldü sanılan anneleri bir anda çıkagelir. Azize için zor günler koşa koşa gelmektedir. Çünkü Kartal'ın şefkati, Balkan'ın kini ve İskenderin sahip olduğu tüm güce sahip olan tek bedende buluşmuş bu güç güç tanrıçası Alphan'ları yeniden hizaya sokacak, Azize'yi ise çıkmaza sürükleyecektir. 'Azize 6. Bölüm izle! ' yazarak ulaşabileceğiniz ve Azize son bölüm hakkındaki tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. Azize 6. Bölüm bu akşam saat 20:00'de Kanal D'de.

AZİZE SON BÖLÜM HAKKINDA HERŞEY!

Kartal ve Azize'nin geçen bölümde bağ evi kaçamağı sırların yavaş yavaş ortaya çıktığını gödterirken, bu bölümde Azize ile Kartal Alphan birbirlerine iyiden iyiye yakınlaşmaya başlarlar. Zaten Azize'nin kardeşininde yaşadığını öğrenen Kartal herşeyi kabul etmiştir. Ona tek dokunan şey melek olarak gördüğü kadının bu eve babasının intikamını almak için girdiğini biliyor olması. Ancak Azize, o eve intikam için girmiş olsada Kartal onun tüm dengelerini şaşırtmış, aşk ve intikam ikilisinin arasında kalmıştır. 

Kartal azize'nin kardeşini görmek ister. Birlikte gittiklerinde onları öldürmek için gelen Balkan'ın adamından Azize sayesinde kurtulan Balkan, onun gözünde değerini birkez daha görmüş olur. Eve dönüp Balkan'dan hesabını soracağı sırada İskender'in ölümünden de Balkan'ın sorumlu olduğunu anlar.  Balkan ile Kartal yumruk yumruğa kavga ederken hiç tahmin etmedikleri birşey ile karşılaşırlar. 

Yıllardır öldü zannettikleri anneleri Zeynep. Zeynep İskender'in ölümünü fırsat bilip eve geri gelmiştir. Azize'nin orada olmasından rahatsız olduğunu geldiği ilk dakikalarda belli eden Zeynep'de  Balkan'ın kini ve İskender'in gücü birleşince Kartal'ın sahip olduğu oyufka yüreğin çokta manası kalmıyor. 

Evde olup bitenden uzaklaşmak için KArtal Azize'yi dışarı çıkartır. Herşey'in ya bu gece başlaması yada bu gece bitmesi için silahını çıkartır ve Azize'ye verir. Ben bir Alphan'ım der. Beni vur ve bu savaş bitsin. Azize'den gelen yanıt Kartal'ın yüreğinin kendisine daha da akmasına sebeb olur. Azize " seni neden vurayım, toprak daha güzel koksun diye mi? " der. bu konuşmalar ikilinin arasında romantik dakikalar yaşatır. 

Azize ve Kartal'ın İntikamdan doğan romantik sahnelerini izleyebileceğiniz Azize 6. son bölüm e haberimizden ulaşabilir Azize 6. Bölümü linki tıklayarak izleyebilirsiniz.

İyi seyirler!

 

28-12-2019
Yazar Hakkında
Aslı Vural

Aslı Vural

1992 yılında dünya gelmiştir. Uzun yıllardır editörlük yapmaktadır. .. devamı.. mail
Yorumlar