Babala TV’nin ilk dizisi Olay Yeri 16 Aralık’ta izleyicisiyle buluşuyor

Babala TV’nin ilk dizisi Olay Yeri 16 Aralık’ta izleyicisiyle buluşuyor
Yapımcılığını Akın Topuz’un üstlendiği Sefa Olay Yeri dizisinin başrolü Peluş Komiser Sefa karakterini yetenekli oyuncu Özgün Aydın hem oynattı.

Sefa Olay Yeri dizisi Babala TV’nin ilk dizisi olarak merakla bekleniyor. Başrollerinde Açelya Topaloğlu ve Özgün Aydın’ın yeraldığı dizide ayrıca Toygan Avanoğlu ve Hande Katipoğlu gibi isimler de var. 16 Aralık Cumartesi günü izleyicisi ile buluşacak dizinin senaryosunu Ünal Yeter ve Barış Başar yazdı.

Babala TV’nin ilk dizisi Olay Yeri 16 Aralık’ta izleyicisiyle buluşuyor

Senaryosunu Ünal Yeter ile Barış Başar’ın kaleme aldığı Babala TV’nin ilk dizisi olan ‘Sefa Olay Yeri’ 16 Aralık tarihinde seyircisi ile bir araya geliyor. Yapımcılığını Akın Topuz’un üstlendiği Sefa Olay Yeri dizisinin başrolü Peluş Komiser Sefa karakterini yetenekli oyuncu Özgün Aydın hem oynattı hem de seslendirdi. Kadrosunda Açelya Topaloğlu, Toygan Avonoğlu, Özgün Aydın, Hande Katipoğlu, Mekin Sezer gibi önemli isimlerin yer aldığı Olay Yeri dizisi bir macera polisiye dizisi.

Sefa Olay Yeri dizinin konusu ne?

Cinayet büroya yeni atanan güzel bir kadın komiser ve yılların tecrübeli ismi Ankaralı Sefa Komiser iyice çetrefilleşmiş, oluk oluk iplerin içinde çözülmeyi bekleyen bir cinayet soruşturmasına karışır. Bu soruşturma esnasında Sefa Komiser bütün ırkçı kukla tavrının karşısında duracak ve onlar için şehirde adaleti sağlamaya çalışacaktır. AKN Filmin yapımını üstlendiği Sefa Olay Yeri dizisinin yönetmen koltuğunda Doğacan Anafarta oturuyor. İlk tanıtım filmi yayınlanan dizinin tanıtım filmi oldukça büyük bir beğeni aldı. Sefa Olay Yeri dizisi tutarsa Babala TV’nin tavrı ne olacak, merakla bekleniyor. Absürt bir polisiye dizi olan Sefa Olay Yeri’nde oyuncuların performansı göz dolduruyor. 

Tanıtım filminde ne var?

Tanıtım filmi gökdelenlerle bezeli bir şehir  manzarası eşliğinde polis arabası siren sesleri ile yeni bir olay için görevlendirilen kadın komisere(Açelya Topaloğlu) Sefa Komiser (Özgün Aydın) ile çalışılacağı bildirilir. Gelişe bak, havaya bak denirken gele gele peluş biri gelir Sefa Komiser olarak. Tabi haliyle herkes şaşkındır. Bütün bu şaşkın bakışlara ve ithamlara karşı Peluş Komiser “Irkçımısın kızım sen?” diyerek kadın komsere geri adım attırır. Hande Katipoğlu’nun bir pavyon şarkıcısını canlandırdığı dizide Toygar Avanoğlu da ayrı bir renk katıyor.

10-12-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler