Babil Dizisinde Ozan Güven’in Yerine Hangi Oyuncuyla Anlaşıldı?

 Babil Dizisinde Ozan Güven’in Yerine Hangi Oyuncuyla Anlaşıldı?
Star Tv’nin başarılı yapımlarından Babil yeni Eğemen’ini buldu. Ozan Güvenden boşalan yere bir başka ünlü oyuncu olan Onur Saylak getirildi. İşte detaylar!

Star Tv’nin geçtiğimiz sezon ortalarında yayınlamaya başlanılan başarılı yapımlardan Babil yeni sezonda da kanalın iddialı yapımlarından biri olacak gibi görünüyor. Ay Yapım tarafından hazırlanan ve iftiraya uğrayan bir üniversite öğretim görevlisinin yeniden hayata tutunmak ve hasta olan oğlunun ameliyat masraflarını karşılayabilmek için türlü işler yapmaya başlaması ancak en sonunda hiç istemediği halde kendini illegal bir işin içinde bulmasını anlatan Babil dizisi yeni sezon çekimlerine başladı. Dizide birçok ünlü isim yer alırken özellikle Eğemen karakterini canlandıran Ozan Güven’le ilgili yaşanan sıkıntılar sonunda yapım şirketi bu oyuncuyla ilgili bir tasarrufa gitme kararı aldı. Başarılı oyuncu Ozan Güven de yapım şirketiyle karşılıklı konuşarak diziden ayrıldı. Bu durum dizide çok önemli bir karakterde sıkıntı oluştururken yapım Şirketi Ay Yapım çözümü başka bir oyuncuyla anlaşarak çözdü. İşte detaylar!

Babil’in Yeni Eğemen’i Belli Oldu!

Star Tv’de ekrana gelen Babil Dizisinde oyuncu Ozan Güven’in özel hayatında yaşadığı sıkıntılar nedeniyle çok fazla tepki çekmesi üzerine yapım şirketi Ozan Güven’in canlandırdığı Eğemen karakterini başka bir oyuncunun oynamasına karar verdi. Ozan Güven’in de bu konuda yapıcı davranması üzerine Ozan Güven diziyle yollarını ayırırken canlandırdığı Eğemen karakterini kimin canlandıracağı merakla beklenmeye başlandı. Halit Ergenç, Nur Fettahoğlu, Aslı Enver ve Birce Akalay gibi üst düzey oyuncuların er aldığı Babil dizisinde Ozan Güven’in canlandırdığı Eğemen karakteri için Ay yapım başarılı oyuncu Onur Saylak ile anlaşmaya vardı. Dizide Ozan Güven’in yerine Eğemen karakterini canlandıracak Onur Saylak’ın sete inen ekibe dahil olarak çekimlere başladı.

Onur Saylak Babil’de!

Son dönemlerin başarılı oyuncularından Onur Saylak sürpriz bir kararla Star Tv’nin Babil Dizisiyle anlaşmaya vardı. Pek çok sevenini ve dizi dünyasını şaşırtan bu kararla Onur Saylak’ın yeni sezondaki dizisi belli oldu. Dizide ozan Güven’den boşalan Eğemen karakterine hayat verecek olan Saylak’ın uzun bir süre Çukur dizisinde rol alacağı iddia edilmişti. Ancak son gelişmelerle birlikte Çukur yerine Babil’de rol alacak olan Onur Saylak son dönemlerde başarılı dizilerde rol alarak dikkatleri üzerine çekmiştir. Onur Saylak’a yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

21-08-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar