Bahar Candan uğradığı saldırı ile ilgili açıklama yaptı!

Bahar Candan uğradığı saldırı ile ilgili açıklama yaptı!
Bahar Candan uğradığı saldırı ile ilgili açıklama yaptı! Bahar Candan saldırıya uğradı. Bahar Candan'dan saldırı açıklaması.

İşte Benim stilim yarışması ile ünlenen Bahar Candan, geçtiğimiz günlerde Uludağ'da saldırıya uğramıştı. Katıldığı yarışmanın ardından sosyal medya fenomeni haline gelen Bahar Candan, uğradığı saldırı ile ilgili açıklama yaptı. Bahar Candan saldırı ile ilgili açıklama yaptı. Bahar Candan'a kim saldırdı? Bahar Candan kimdir?

24 Mart tarihinde Uludağ'da bir tatil yerinde erkek arkadaşı tarafından saldırıya uğradığı iddia edilen Bahar Candan, acilen hastaneye kaldırılmış ve orada yüzüne dikiş atılmıştı. Tedavisinin ardından taburcu olan Bahar Candan, olay ile ilgili ilk kez açıklama yaptı.

İşte Bahar Candan' ın saldırı ile ilgili açıklaması;

'Çok kötü günler geçirdim. Zor şeyler yaşadım. Benim için çok zordu. Saldırganla aramda hiçbir kişisel sorun, hiçbir bağ, hiçbir geçmiş yok. Saldırgan benim bir hayranım olarak yaklaştı bana. Benimle gündüz kayak yaparken fotoğraf çektirdi. Sonrasında akşam böyle bir olay yaşadım. Çok üzgünüm. Her şey yargıda şu an. Bana destek veren halkımıza çok teşekkür ediyorum. İlk kez televizyonda bu kadar darp edilmiş yorgun görüntüm olacak. Sosyal medyada okuduğumuz olumsuz yorumların, eleştirilerin, kıskançlıkla atıldığını düşündüğümüz o yorumların sahiplerinin günlük hayatta karşımıza çıkıp, her kadına, kendinden daha güçsüz olduğu için bunu yapabileceğini gördüm ben. Hiç düşünmemiştim. Beni sevmeyen birinin bir gün yanıma gelip bana vurabileceğini hiç hayal etmemiştim. Bu hepimizin başına gelebilecek bir şey. Senin annenin, benim annemin, benim başıma her an herkesin... Şu anda, sokağa çıktığı an, bir saldırganın saldırısına uğrayabilir. Sırf kadın olduğu için, ondan güçsüz olduğu için... '

Tv programı İşte Benim Stilim yarışmasına katıldıktan sonra ünlenen Bahar Candan, geçtiğimiz hafta Uludağ'da tanımadığı bir kişi tarafından saldırıya uğramıştı. Saldırgan 'Seni ve tipini beğenmiyorum.' diyerek ünlü fenomene saldırmıştı. Hastaneye kaldırılan Bahar Candan'ın yüzüne 10 dikiş atıldığı öğrenilmişti. Ardından açıklama yapan Bahar Candan, şu sözleri de ekledi.

Bahar Candan kimdir?

17 Şubat 1998 yılında dünyaya gelen Bahar Candan, İşte Benim Stilimadlı yarışmaya katılarak ünlenmiştir. 'Dondurma Gibisin' ve 'Dom Pérignon' adlı iki şarkısı vardır.

'Bu hepimizin başına gelebilecek bir şey. Herkesin şu anda, sokağa çıktığı an, bir saldırganın saldırısına uğrayabilir. Sırf kadın olduğu için, ondan güçsüz olduğu için.'

01-04-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar