Bahar Candan maaşlı arkadaşını buldu!

Bahar Candan maaşlı arkadaşını buldu!
Bahar Candan maaşlı arkadaşını buldu! Bahar Candan'ın maaşlı arkadaşı kim? Bahar Candan arkadaş arıyor. Bahar candan kimdir?

Bahar Candan maaşlı arkadaşını buldu! Bahar Candan maaşlı arkadaşı arıyor. Bahar Candan arkadaşını buldu. Bahar Candan'ın arkadaşı kimdir? Bahar Candan'ın arkadaşının maaşı. Bahar Candan kimdir? Bahar Candan'ın babası kimdir? İşte Bahar Candan ile ilgili tüm gelişmeler.

Show tv ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim adlı yarışma programına katıldıktan sonra ünlü olan Bahar Candan, farklı tarzı ve davranışları ile uzun süre gündemde olmayı başarmıştı. Geçtiğimiz aylarda ise 'Çok yalnızım ve sıkılıyorum. Bir arkadaş arıyorum, maaşını vereceğim' diyerek bir arkadaş aradığını söyleyen Bahar Candan, güzel haberi verdi. Yeni arkadaşını bulduğunu söyleyen Bahar Candan, mutluluğunu takipçileri ile paylaştı.

Geçtiğimiz ay Uludağ'da bir mekanda uğradığı saldırı sonrasında zor zamanlar geçiren Bahar Candan, o olay sonrası Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Saldırı sonrası nasıl olduğuna dair bilgiler paylaşan Bahar Candan, 'Yüzümde iz kaldı. Diş tedavisi görüyorum. Dişlerimi yaptırdım' sözlerini kullandı.

Bahar Candan maaşlı arkadaşını buldu!

Sosyal medya fenomeni Bahar Candan, uzun süredir kendisi için maaşlı bir arkadaş aradığını dile getirmekteydi. Nişantaşı'nda objektiflere takılan Bahar Candan, 'Arkadaşımı buldum. Survivor'daki Yasin Obuz... CV'sini gönderdi fakat Amerika'da olduğu için Türkiye'ye gelince işe başlayacak. Sigortası olacak. Aylık 5 bin TL'ye arkadaşım olacak. Yasin, komik çocuk 'Survivor'da onu izlerken çok eğleniyordum. Başvuru yapanlar ümitlerini kaybetmesinler ikinci arkadaşa ihtiyacım olabilir. Tekrar başvuruları değerlendireceğim' sözleri ile arkadaşını bulduğunu söyledi.

Ardından saldırı sonrası yaşadıklarına değinen Bahar Candan, 23 yaşına girdiğini belirterek sözlerine devam etti. Bahar Candan, 'İlk kez doğallık kaygısı gütmedim. İlk kez dişlerimi ve dudak dolgusu yaptırdım. Zaten günümüzde kadının dudak dolgusu, erkeklerin sünnet olması gibi bir şey... Her kız gibi 18 yaşında dudaklarımı yaptırmıştım, şimdi diş estetiği ekledim. Türkiye'nin en pahalı klinliğinde yaptırdım. Sadece dişlerimim üst tarafına 60 bin TL verdi. Tatil dönüşü alt dişlerimi yaptıracağım. Alt dişlerime de 30 bin TL vereceğim toplamda 90 bin TL olacak' dedi.

Bahar Candan, geçtiğimiz mart ayında 'Seni ve tarzını beğenmiyorum' diyen bir şahsın saldırısına uğramış ve apar topar hastaneye kaldırılmıştı.

05-06-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar