Bahar Komiser (Merve Oflaz) Arka Sokaklar’a Veda Etti

Bahar Komiser (Merve Oflaz) Arka Sokaklar’a Veda Etti
Kanal D ekranlarında 15 senedir yayınlanan başarılı dizi Arka Sokaklar yeni yayın dönemine hazırlanırken bir oyuncusuyla yollarını ayırdı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve tam 15 yılı geride bırakan ünlü ve reyting rekortmeni dizi Arka Sokaklar yeni yayın dönemine yine iddialı ve güçlü bir şekilde hazırlanıyor. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren artık bir neslin bu diziyle büyüdüğü Arka Sokaklar her sezon Kanal D’nin de en iddialı dizilerinden biri oluyor. Yayınlandığı günden itibaren ana kadrosu değişmeyen ve ancak pek çok oyuncuyla çalışan ve pek çok oyuncuyla yollarını ayıran dizide bugünlerde yine bir ayrılık yaşanıyor. Dizinin ünlü ismi Özgür Ozan’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı henüz tam netlik kazanmamışken bir başka oyuncudan ayrılık haberi geldi. Dizide Bahar Komiser karakterini başarıyla canlandıran güzel oyuncu Merve Oflaz’ın diziyle vedalaştığı ve gelecek sezonda dizide yer almayacağı öğrenildi.

Bahar Komiser Artık Yok

Erler Film tarafından Kanal D için hazırlanan ve 15 yıldır ekranlarda olan fenomen dizi Arka Sokalar yeni yayın dönemi için yakında yeniden set başı yapmaya hazırlanıyor. Dizinin oyuncularının yakında bir araya gelmesi beklenirken dizide rol alan başarılı oyunculardan Merve Oflaz’ın diziyle yollarını ayırdığı öğrenildi. Dizide Bahar komiser karakterine canlandıran Merve Oflaz’ın diziyle vedalaştığı ve gelecek yeni teklifleri değerlendirmeye başladığı öğrenildi. Dizide son olarak sezon finaliyle birlikte Yüsra Geyik ve Onur Bay diziyle vedalaşmışlardı. Bu iki oyuncunun diziden ayrılması Özgür Ozan’ın da ayrılacağı yönünde iddialara sebep olmuştu. Bu arada dizinin yeni yayın dönem çekimlerinin kısa zaman içinde başlaması bekleniyor.

Merve Oflaz Kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar’da Bahar Komiser karakterini canlandıran Merve oflaz 23 Mayıs 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından Üniversite eğitimini tamamlayan Merve Oflaz ilk olarak Var mısın Yok musun adlı yarışmayla tanınıştır. Bu programdan sonra oyunculuk eğitimleri alan Merve Oflaz dizi ve sinema filmlerinde oyunculuk yapmaya başlamış ve her geçen gün aranılan oyunculardan olmuştur. Merve Oflaz bugüne kadar pek çok yapımda rol almıştır. Merve Oflaz’ın yer aldığı yapımlardan bazıları şunlardır.

-          Arka Sokaklar

-          Güzel Köylü

-          Not defteri

-          Gulyabani

-          Kalbim 4 Mevsim

-          Muhteşem Yüzyıl

30-07-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar