Baraj 31. bölüm izle

Baraj 31. bölüm izle
Baraj 31. Bölüm izle; 16 Mart Salı Baraj dizisi yeni bölümüyle ekranda olacak. Nehir, Bahar ve Nazım'ın hikayesi yeni oyunlarla Baraj 31. bölümde… Baraj yeni bölüm izle!

Fox Tv'de yayınlanan Yeşilçam uyarlaması dizi Baraj 31. bölümüyle ekrana geliyor. Medyapım ve No:9 Productions'un ortak yapımı olan Baraj heyecan dolu bölümleriyle ekrana geliyor. Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük ve Gizem Karaca Baraj'ın başrol oyuncularından. Fox Tv'de salı akşamları yayınlanan Baraj 31. Bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Baraj 31. Bölüm full hd izle!

Baraj 31. Bölüm canlı izle

Baraj 31. Bölüm izle; Baraj dizisi Yeşilçam'ın önemli yapımlarından biri olan Baraj filminden uyarlandı. Yapımcılığını Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal'ın üstlendiği Baraj dizisinde başrol Feyyaz Duman tarafından canlandırılıyor. Feyyaz Duman Kadın dizisindeki performansıyla seyirciden tam not almıştı. Başarılı oyuncu Feyyaz Duman Baraj dizisinde de beğeni topladı. Sevilen oyuncu Feyyaz Duman'a Baraj'da Biran Damla Yılmaz ve Gizem Karaca eşlik ediyor. Entrika ve planlarla sürükleyici bir senaryoya sahip Baraj dizisinde Burak Yörük de önemli bir karakteri canlandırıyor. Baraj 31. Bölüm izlemek için kesintisiz ve kaliteli yayın burada. Baraj 31. Bölüm izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Baraj 31. Bölümde neler olacak?

Nehir eski dolandırıcılık günlerine geri dönmek zorunda kalır. Nazım'a hamile olduğunu söyleyen Nehir bu işin içinden nasıl çıkacak? Nehir'in yalanı ortaya çıkacak mı? Bahar ise önce Nehir'in hamile olduğunu öğrense de daha sonra hamile olmadığını öğrenir. Bahar'ı bir de beklemediği bir sürpriz bekliyordur. Diğer yandan Tarık, Zahra ve İbrahim Meryem'in cesedinin olduğu arabayı kaybeder ve panik yaşarlar. Meryem'in cesedini hala saklamaya çalışmaları başlarını başka belalar açacaktır. Halit dondurucuya saklanan Meryem'in cesediyle karşı karşıya geliyor. Nehir'in hamilelik oyununu Nazım anlayacak mı? Bahar bu durumda ne yapacak? Tarık, Zahra ve İbrahim Meryem'in cesedinden nasıl kurtulacak? Hepsi ve daha fazlası Baraj 31. Bölümde… Baraj 31. Bölüm izlemek için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. İyi seyirler… Baraj 31. Bölüm tıkla izle!

16-03-2021
Yazar Hakkında
Metin Caba

Metin Caba

Belgesel, dizi, sinema, televizyon programlarında çeşitli görevler alan Metin Caba, uzun süredir medya sektöründe yer çalışmalar yapıyor. C .. devamı.. mail
Yorumlar