Baraj Dizisi Salı Akşamı Final Yapıyor

Baraj Dizisi Salı Akşamı Final Yapıyor
Fox Tv ekranlarında iki sezondur ekrana gelen ve Salı akşamları yayınlanan Baraj dizisi önümüzdeki Salı akşamı 39.bölümüyle birlikte final yapıyor.

Televizyon ekranlarında yayınlanan dizilerin yavaş yavaş ekrana veda etme vakitleri geliyor. Bu vedaların bazıları kısa bir süreliğine olurken bazıları ne yazık ki kesin olacak. Daha çok bayram sonrası için düşünülen finaller bayram haftasına gireceğimiz pazartesi gününden itibaren başlıyor. İlk final yapacak dizilerden biri de geçen sezon sonlarında Fox Tv ekranlarında seyirciyle buluşmaya başlayan Baraj oluyor. Kanalın iddialı bir giriş yapan ancak ne yazık ki bu sezonun başların reytingi oldukça düşen ortalarına doğru yükselişe geçen ve hikayesi de biten dizinin final kararı alınmıştı. Dizinin önümüzdeki Salı akşamı yayınlanacak39. Bölümüyle birlikte ekran yolculuğu sona erecek ve seyirciye veda edecek. Dizinin final yapacak olması her ne kadar bazı seyircileri üzse de ne yazık ki bu son kaçınılmazdı.

Baraj 39. Bölüm Final

Fox Tv ekranlarında geçen sezon başlayan ve bu sezon da devam eden Salı akşamlarının sevilen dizilerinden Baraj final yapıyor. Dizi başladığı günden itibaren seyirciye tamulaşamasa da yinede ortalama bir reytingle devam etti. Türk Sinemasının efsane filmlerinden biri olan baraj filminden uyarlanan dizi gerilim ve entrika dolu hikayesiyle zaman zaman oldukça yükseldi. Baraj adlı filmde Türkan Şoray, Tarık Akan gibi usta isimler yer alırken dizide ise Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz ve Burak Yörük başrollerde yer aldı. Biran damla Yılmaz’ın canlandırdığı Nehir karakterinin dizide Nazım Usta ve Tarık adlı iki erkek arasındaki çatışmanın ana konusu olması ve tüm hikayenin bu ilişkiye hizmet etmesi dizinin temel konusunu oluşturdu. Tabi yan hikayelerle de desteklenen dizi sonunda yolculuğun sonuna geldi. Salı akşamı yayınlanacak 39. Bölümle seyirciye veda edecek Baraj da biten tüm diziler gibi arşivlerdeki yerini alacak.

39. Bölümde Neler Olacak?

Salıakşamı39. Bölümüyle final yapacak dizide sonunda beklenen olacak ve Nehir için uzun zamandır mücadele eden iki kişiden Nazım ve Tarık sonunda birbirine girecek ve bu kavganın sonunda ne yazık ki karakterlerden biri mezara girerken bir diğeri de hapse girecek. Kimseye yar olmayan Nehir ise hikayenin kazananı olmayan dizide ine kazanamayacak.

09-05-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar