Barbie modasına uyan Berdan Mardini dalga konusu oldu

Barbie modasına uyan Berdan Mardini dalga konusu oldu
İlginç çıkışlarla magazin basınına malzeme olan Berdan Mardini bir kez daha gündem olmayı başardı. Ünlü şarkıcı bu sefer Dünyayı kasıp kavuran Barbie akımına katıldı.

Son günlerde yayınlanan Barbie akımı ülkemizde de etkisini gösterdi. Pembe rengin hakim olduğu bu akıma ünlü şarkıcı Berdan Mardini de uydu. Zaman zaman yaptığı çıkışlarla dalga konusu olan Berdan Mardini yoğun eleştirilerin ardından sessizliğe gömüldü. Paylaşımını yorumlara kapayan ünlü şarkıcının Barbie tarzı giyimiyle ilgili detaylar haberimizde.

Barbie modasına uyan Berdan Mardini dalga konusu oldu

Söylediği türküler ve şarkılardan ziyade yaptığı paylaşımlar ve ilginç çıkışlarla magazin basınına malzeme olan Berdan Mardini bir kez daha gündem olmayı başardı. Güncel akımları yakından takip etmesiyle alay konusu haline gelen ünlü şarkıcı bu sefer Dünyayı kasıp kavuran Barbie akımına katıldı.

Bence yakışmış

Son dönemin çok konuşulan akımlarından Barbie akımına uyan Berdan Mardini baştan aşağı pembe giyindi ve kişisel sosya medya hesabından bir paylaşım yaptı. "Ben seviyorum, yakışmış bence" notunu düşen ünlü şarkıcı yoğun eleştiri alınca paylaşımını yorumlara kapatmak zorunda kaldı.

Keşke sadece şarkı söylesen!

Şarkılarından çok zaman zaman değiştirdiği sitiliyle gündem olan Berdan Mardini bu sefer de Barbie akımına dahil oldu. İlgi görmek istemesiyle tanınan ünlü şarkıcıya tepkiler gecikmedi. Keşke sadece şarkı söylesen yorumlarına maruz kalan ünlü şarkıcı, Barbie akımına uyarak tepeden tırnağa pembe giyindiği paylaşımını yaptıktan hemen sonra yüzlerce mesaj aldı. Tepkilerin ardından paylaşımı yorumlara kapayan ünlü şarkıcıya, “Barbie Barbie olalı böyle zulüm görmedi” , "Barbie evde ağlıyor", "Gözlerim kanadı", "Sen türkücüsün kendine gel" gibi yorumlar yapıldı. Şarkılarından ziyade değiştirdiği stillerle alay konusu olan Mardini, geçtiğimiz aylarda ise genç aşkıyla birlikte olduğu fotoğrafını yayınlamış ve genç hayranlarından yoğun tepki görmüştü.  Son günlerde müzik tarzının ilgi görmemesi nedeniyle albüm yapmakta zorlanan Mardini, değişik çıkışlarla gündeme gelmek istendiği iddialarına muhatap oluyor.

Berdan Mardini Kimdir?

Gerçek adı Engin Karademir olan ünlü şarkıcı, 1978 Mardin doğumludur. Sesinin güzelliğiyle dikat çeken Mardini, ilk albümü 'Aman Aman'ı 2002 yılında çıkardı. Bu albüm ile birlikte ismini duyurmayı başaran Mardini, 2004 yılında çıkardığı 'Türküler' isimli albümüyle şöhreti yakalamayı başardı.

02-09-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar