Alparslan Büyük Selçuklu 3. sezon ne zaman başlıyor?

Alparslan Büyük Selçuklu 3. sezon ne zaman başlıyor?
TRT 1 ekranlarının sevilen ve reytingi yüksek dizisi Alparslan: Büyük Selçuklu’nun 3. Ve son sezonu ne zaman başlayacak?

Son iki sezondur TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen ve pazartesi akşamlarının lider yapımı olan Alparslan Büyük Selçuklu 3. Sezonu için seyircide merak uyandırmaya devam ediyor. Kanalın en güçlü yapımlarından olan dizinin ne zaman başlayacağı oldukça merak edilmeye başlandı. Akli Film tarafından hazırlanan ve yönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin yer aldığı ve Emre Konuk’un hem yapımcılığını üstlendiği ve hem de senaryosunu kaleme aldığı dizinin 3. Sezonunun ne zaman başlayacağını merak eden seyirciler dizinin yayın günü olan pazartesi akşamlarını heyecanla bekliyor. 25 Eylül Pazartesi akşamını da heyecanla bekleyen TRT 1 izleyicileri bu akşamda Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin olmadığını gördüler. Yeni sezonu merakla bekleyen dizinin sevenleri için dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını araştırdık.

Alparslan Büyük Selçuklu Ne Zaman?

Akli Film tarafından hazırlanan ve dönem dizisi olarak ekrana gelen Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 3. Sezonu için tam bir yayın tarihi henüz kanal ya da yapım şirketi tarafından verilmedi. Bu sezon son sezonu olacak olan ve sadece 2 ya da 3 bölüm yayınlandıktan sonra final yapması planlanan dizinin başrol oyuncusu Sultan Alparslan karakterine hayat veren Barış Arduç’la yollar ayrılmış ve dizi için final kararı alınmıştı. 3. Sezonu merakla beklenen dizinin yeni bölümünün ne zaman ekrana geleceğini merak eden seyirciler için ise kanalın yayın akışını ve fragmanları takip etmekten başka bir çare kalmadı. Ancak dizinin yerine yayın hayatına başlaması planlanan Selahaddin Eyyubi dizisinin çekimlere başlaması Alparslan Büyük Selçuklu’nun da ekim başında son sezonuyla ekranda olma ihtimalini kuvvetlendirdi.

Alparslan Büyük Selçuklu Oyuncuları

TRT 1 ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen ve kanalın ve pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi olan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Sedat İnci tarafından yönetilen dizinin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular arasında

-          Barış Arduç

-          Kayra Zabcı

-          Mehmet Özgür

-          Serhat Tutumluer

-          Barış Bağcı

-          Erdinç Gülener

-          Korel Cezayirli

-          Sarp Levendoğlu

-          Devrim Saltoğlu ve

-          Özgür Çevik yer alıyor.

25-09-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar