Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı’na Aşkını İlan Etti!

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı’na Aşkını İlan Etti!
Survivor Barış ve Survivor Nisa Bölükbaşı arasında var olduğu iddia edilen aşk sonunda taraflarca da kabule dildi. İlk itiraf ise Barış Murat Yağcı’dan geldi!

2020 Survivor o kadar çok konuşuldu ki yarışmacıların kim oldukları ve özellikleri hala dillerde. Ünlüler ve gönüllüler formatıyla yayınlanan ve her zaman reytinglerde liderliği elde eden yarışma sırasında ve yarışmanın ardından yarışmacılar arasında var olduğu iddia edilen aşklar hiç eksik olmadı. Hemen her zaman yarışmacılardan birileri hakkında aşk dedikoduları çıktı ve bu haberler kimi zaman yalanlandı kimi zaman hiç konuşulmadı ve unutuldu gitti. Ancak bu yarışmacılardan ikisi arasındaki ilişki hiç dillerden ve gündemden düşmedi. Her ne kadar son zamanlara kadar taraflar bu ilişkiyi kabul etmese de sonunda bu ilişki gün yüzüne çıktı ve artık taraflar aşklarını ilan ederek göz önünde yaşamaya başladı. Barış Murat yağcı ile Nisa Bölükbaşı arasındaki bu aşka dair haberler son günlerde yine magazin basınında lk sıralarda yer almaya başladı. İşte Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı arasında yaşananlar.

Aşk Artık Gün Yüzüne Çıktı!

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 yarışmasının yarışmacılarından olan Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat yağcı arasında var olduğu uzun zamandır iddia edilen aşk sonunda taraflarca kabul edildi ve gizlenen bu aşk artık açık açık yaşanmaya başlandı. Barış Murat Yağcı’nın sosyal medya hesabından paylaştığı bir resim ve altına yazdığı notla artık alenen yaşanmaya başlanan aşk uzun süredir dillerdeydi. 29 yaşındaki Barış Murat Yağcı ile 22 yaşındaki Nisa Bölükbaşı arasındaki aşk geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından sızdırılan öpüşme videosu ile ortaya çıkan ve artık inkar edilemeyen aşk konusunda taraflar açıklama yapmaya başladı. Taraflar sızdırılan video ile ilgili olarak “biz her insanın yaşamasını istediğimiz türden güzel bir ilişkiyi aylardır yürütüyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz” ifadelerini kullanarak videoyu sızdıran kişi hakkında dava açacaklarını dile getirmişlerdi.

İtiraf Barış Murat Yağcı’dan Geldi!

Artık saklamaya gerek duyulmayan ve herkesin bildiğini ilam etmekten başka da bir şey olmayan bu aşkla ilgili ilk itiraf da Barış Murat Yağcı’dan geldi. Barış Murat Yağcı sosyal medya hesabından Nisa Bölükbaşı ile birlikte çekilmiş bir fotoğraflarını yayınlayarak aşklarını itiraf eden ifadeleri paylaştı. Survivor Barış “Gözlerime bakarken gözlerinin içi gülüyordu, nasıl sevmezdim” ifadeleriyle bu aşkı itiraf etti.  Ne diyelim bizde taraflara seviyeli bir birliktelik ve mutlu bir son diliyoruz.

20-12-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar