Milli Sporcu Nagihan Karadere’den Samimi İtiraf

Survivor yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran ve daha sonra konuk olduğu programlardaki itiraflarıyla günden olan Nagihan Karadere’den çarpıcı açıklamalar geldi.

Nuri Alço’dan Flaş İtiraf! İdamla Yargılandım

Yeşilçam’ın en ünlü kötü adamlarından olan Nuri Alço katıldığı bir yayında birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Alço bir dönem idamla yargılandığını açıkladı.

Mehmet Ali Erbilden yıllar sonra gelen itirf

Yıllar sonra hastalığını yenerek ekranlara geri dönen usta şovmen Mehmet Ali Erbil zaman zaman yaptığı çıkışlarla herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Volkan Konak’tan Şok İtiraf

Karadeniz Müziğinin 54 yaşındaki Ünlü şarkıcısı Volkan Konak’tan kendisiyle ilgili inanılmaz itiraf. Ünlü şarkıcı pandemide yaşadıklarını anlattı.

Aydemir Akbaş’tan Yıllar Sonra Gelen İtiraf

Bir zamanların Yeşilçam’ının en popüler isimlerinden biri olan ünlü oyuncu Aydemir Akbaş öyle bir itirafta bulundu ki bir anda gündem oldu. İşte Aydemir Akbaş’ın o itirafı!

Yeşilçam’ın Kötü Adamı Coşkun’dan Samimi İtiraflar

Yeşilçam’ın kötü adamı Coşkun Göğen yaptığı açıklamalarla o günleri anlattı. Coşkun Göğen hayatında bir kere iyi adam oynadığını ve bir daha oynamamaya tövbe ettiğini belirtti.

Esra Dermancıoğlu’ndan İlginç Aldatılma İtirafı

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu son zamanlarda yaptığı açıklamalarla gündemden düşmüyor. Ünlü isim katıldığı bir YouTube kanalında çarpıcı itiraflarda bulundu.

Yılmaz Güney’in Eşi Fatoş Güney’den Flaş İtiraf!

Türk Sineması’nın Taçsız Kral lakaplı sevilen oyuncusu merhum Yılmaz Güney hakkında eşi Fatoş Güney şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Barış Murat Yağcı Nisa Bölükbaşı’na Aşkını İlan Etti!

Survivor Barış ve Survivor Nisa Bölükbaşı arasında var olduğu iddia edilen aşk sonunda taraflarca da kabule dildi. İlk itiraf ise Barış Murat Yağcı’dan geldi!

İrem Derici’den Olay İtiraf!

Ünlü şarkıcı İrem Derici YouTube kanalı üzerinden yapılan bir programda kendisine sorulan sorulara samimi cevaplar verdi. İşte haberin detayları!

Şeyma Subaşı’ndan Çarpıcı İtiraflar!

Ünlü isim Şeyma Subaşı’nın sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşıma cevap veren takipçisine verdiği yanıt olay oldu. İşte haberin detayları!

Şoray Uzun’dan Yıllar Sonra Gelen İtiraf!

Ünlü oyuncu, sunucu Şoray Uzun katıldığı bir programda hayatına dair itiraflarda bulundu. Şoray Uzun aldığı bir ödülü hak etmediğini itiraf etti.

Ünlü Oyuncudan Şok İtiraf! Ben de Geçmişimde Cinsel Tacize Uğradım!

Ünlü ve güzel oyuncu Burcu Biricik yıllar önce yaşadığı cinsel taciz olayını itiraf etti. Biricik yaşananları değerlendirirken böyle olaylar yaşanmasın temennisinde bulundu.

Ünlü Sunucu Saba Tümer Kimden Çocuk Sahibi Olmak İstedi?

Kahkahalarıyla ünlü sunucu saba Tümer katıldığı bir canlı yayında öyle itiraflarda bulundu ki herkesin ağzı bir karış açık kaldı. İşte SabaTümer’in şok eden itirafları!

Kenan İmirzalıoğlu’ndan Babalık İtirafı!

Bir bebeği olacağını henüz yeni öğrenen ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’ndan acı bir itiraf geldi. Oyuncu doğacak bebeğinin ilk önce her zaman anne diyeceğini üzülerek açıkladı.

Beren Saat’ten Yıllar Sonra Gelen İtiraf!

Güzel oyuncu Beren Saat hiç şüphesiz ülkemizin en değerli oyuncularından biri. Peki Beren Saat oyuncu olmaya nasıl ve hangi oyuncuyu izledikten sonra karar verdi? İşte detaylar!

Burcu Esmersoy un Babası İle İlgili Söyledikleri Kanınızı Donduracak Cinsten!

Magazin programları ve sunduğu bir çok televizyon sunumunda karşımıza çıkan Oyuncu ve Sunucu Burcu Esmersoy un Babası İle İlgili Söyledikleri Kanınızı Donduracak Cinsten!

MasterChef Alican Sabunsoy'dan Şok Eden İtiraf!

MasterChef Türkiye'nin finalisti olan ve son yarışmada rakibi Cemre'ye elenen Alican'dan şok eden itiraflar geldi. Alican yarışmada olanları anlattı. İşte detaylar!