Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinde iki Flaş Ayrılık

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinde iki Flaş Ayrılık
Atv ekranlarında bu sezon başlayan ve kadrosunda ünlü oyuncuların yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden iki ayrılık haberi geldi.

Bu sezonun en flaş ve iddialı yapımlarından olan ve Atv ekranlarında Salı akşamları yayınlanmaya başlayan Ben Bu Cihana Sığmazam seyircinin ilgiyle seyrettiği yapımlardan biri. Yayınlandığı Salı akşamlarının en çok seyredilen dizilerinden olan Ben Bu Cihana Sığmazam Güzel Adamlar medya tarafından hazırlanıyor. Başrolünde Oktay kaynarca ve Ebru Özkan Saban’ın yer aldığı dizinin senaryosunu Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş kaleme alırken dizinin yönetmen koltuğunda ise Onur Tan oturuyor. Başladığı günden itibaren ilk beş içinde olmayı başaran dizinin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alırken zaman zaman diziden ayrılmalar ve dizinin kadrosuna yeni katılımlar oluyor. Dizinin başladığı ilk bölümden itibaren kadroda yer alan ünlü isimler Ziya Kürküt ve Burcu Binici’nin diziye veda edeceği öğrenildi.

İki Ünlü İsim Ayrıldı

Güzel Adamlar medya tarafından hazırlanan ve Atv ekranlarında yayınlanan sezonun en yüksek maliyetli dizilerinden Ben Bu Cihana Sığmazam’da iki ayrılık birden yaşanıyor. Kadrosunda ünlü isimleri barındıran dizide Bekir’e hayat veren Ziya Kürküt ile Bekir’in eşi Meltem’e hayat veren Burcu Binici’nin diziye veda edeceği öğrenildi. Son bölümde dizide hain olduğu öğrenilen Bekir’in ayrılması ile Cezayir içlerindeki hainden de kurtulmuş olacak. Bekir’e hayat veren ve dizinin başladığı ilk bölümden itibaren ana kadroda yer alan Ziya Kürküt’ün bu kadar çabuk ayrılması seyirciyi üzerken sosyal medyada oyuncuların ayrılığı ile ilgili değişik yorumlar yer aldı.

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları Kimler?

Atv ekranlarında Salı akşamları yayınlanan ve seyircinin heyecanla takip ettiği Oktay Kaynarca’nın hem yapımcılığını üstlendiği ve hem de başrolünde yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizinin kadrosunda

-          Oktay Kaynarca (Cezayir)

-          Ebru Özkan Saban (Leyla)

-          Pelin Akil (Firuze)

-          Ali Seçkiner Alıcı (Kurban baba)

-          Erkan sever (orhan)

-          Engin benli (Tatavlalı)

-          Ragıp Savaş (Atakan)

-          Eren Vurdem (Azamet)

-          Aslı Sevi (Azade)

-          Kerem Kupacı (Ethem)

-          Mina Derman (Suna)

-          Oğuzhan Çoban (Besim) ve

-          Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer) yer alıyor. Dizi her Salı akşamı saat 20.000’da Atv’de ekrana geliyor.

18-01-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar