Ben Bu Cihana Sığmazam İki Usta İsmi Kadrosuna Kattı

Ben Bu Cihana Sığmazam İki Usta İsmi Kadrosuna Kattı
Atv ekranlarında Salı akşamları yayınlanan ve bu sezon ikinci sezonuyla ekrana gelecek Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin kadrosuna yeni isimler katıldı.

Geçtiğimiz sezon başlayan diziler arasında yer alan ve ikinci sezon onayını da alan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Başlarda Güzel Adamlar Medya tarafından hazırlanan ancak bu sezonun sonunda yapımcılar Oktay Kaynarca ile ortaklarının ayrılmasıyla yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu olan dizi daha sonra Oktay Kaynarca’nın kurduğu KYN Yapım’a geçmiş ve dizinin ikinci sezonda da devam edeceği açıklanmıştı. Atv ekranlarında Salı akşamları ekrana gelen aksiyon dram türündeki dizi yeni sezona yine oldukça iddialı hazırlanıyor. Ilk sezonunda Salı akşamlarının en çok izlenen yapımları arasında yer alma başarısını gösteren dizinin kadrosunda başta Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil olmak üzere pek çok ünlü isim yer alıyordu. Sezon hazırlıklarını devam ettiren diziden hikayenin gelişimine göre bazı oyuncular ayrılırken kurulan yeni hikayeye göre de yeni oyuncular dizinin kadrosuna katılmaya devam ediyor.

İki Usta Katıldı

KYN Yapım tarafından 2. Sezon hazırlıklarını sürdüren Ben Bu Cihana Sığmazam yakında sete çıkarak çekimlere başlayacak. Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı dizi yeni sezonda da Atv’nin iddialı ve güçlü yapımlarından biri olacak. Oktay Kaynarca’nın başrolünde yer aldığı dizinin hazırlıkları sürerken yazılan yeni hikayeye göre kadroya yeni isimler katılmaya devam ediyor. Dizinin kadrosuna son olarak iki ünlü isim katıldı. Hafize Teyze karakteriyle diziye ünlü ve usta isim Ayşenil Şamlıoğlu dahil olurken bir başka ünlü oyuncu Zeynep Eronat ise dizide Cemile karakterine hayat verecek. Dizinin kadrosuna yeni isimlerin katılmasının ise devam edeceği öğrenildi.

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları Kimler

KYN Yapım tarafından hazırlanan ve Oktay Kaynarca’nın başrolünde yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncu kadrosunda

-          Oktay Kaynarca

-          Ebru Özkan

-          Erkan Can

-          Ayşenil Şamlıoğlu

-          Zeynep Eronat

-          Burak Çelik

-          Ali Seçkiner Alıcı

-          Ragıp Savaş

-          Kemal Başar

-          Mina Derman

-          Batuhan Sezer

-          Başak Kıvılcım Ertanoğlu

-          Umut Mirza

-          Cem Cesur

-          Yavuz Şahin ve

-          Ahmet Yıldırım yer alıyor.

27-07-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar