Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu ayrıldı mı?

Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu ayrıldı mı?
Eylül ayında Selin Yağcıoğlu ile ayrılan Berk Atan, 30. yaş gününde düzenlenen doğum günü partisinde Selin Yağcıoğlu ile barışmıştı. Buzları eriten ünlü çift ayrılıklarını duyurdu.

Başrol oynadığı Gönül Dağı dizisiyle yıldızı parlayan Berk Atan ile sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu evlilik hazırlığı yapıyor. Haklarındaki aşk söylentileri doğru çıkan ünlü çft, sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımla birlikteliklerini ilan etmiş ve evlilik hazırlıklarına başlamıştı. Sevenleri güzel haber beklerken sosyal medyayı hareketlendiren o iddia ortaya atıldı. Yoksa Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu ayrıldı mı? Şimdi detaylar

Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu ayrıldı mı?

2012'de Best Model yarışmasını kazanan ve Altındağlı dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan Berk Atan ile sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu bir süredir aşk yaşıyordu. Haklarındaki aşk söylentilerini önce yalanlayan çift, sonradan bu birlikteliği sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımla ilan etmişti.

Evlilik hazırlıkları yapıyorlardı

Yaz sezonunu Çeşme'de geçiren ünlü çift haklarında çıkan aşk söylentilerini doğrulamış ve Berk Atan, sevgilisine evlenme teklifi etmişti. Teklifine “ evet 'cevabını alan Berk Atan, sevenlerinin huzurunda Selin Yağcıoğlu’na tektaş yüzüğü takmıştı. Sevenlerinin birbirine yakıştırdığı çiftten ayrılık haberi geldi. Haberi doğrulayan Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu ikilisi birlikteliklerini duyurdukları gibi ayrılıklarını da sosyal medya hesaplarından duyurdu.

Bir kez daha ayrıldılar

İkilinin bu ayrılığı ilk değil. Berk Atan, geçtiğimiz eylül ayında Yağcıoğlu ile ayrılmıştı. Berk Atan'ın 30. yaş gününde ona sürpriz doğum günü partisi düzenleyen Selin Yağcıoğlu aralarındaki buzları eritmiş ve o anları da sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Evlilik hazırlığı yaparken ikinci kez ayrıldığı iddia edilen Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu söylentiyi doğruladı. İkilinin fotoğraflarını silmesi ve birbirini takip etmeyi bırakması da ayrılık haberini güçlendirdi.

Berk Atan Kimdir?

1991 İzmir doğumlu oyuncu, katıldığı 2012 Best Model of Turkey’de birinci seçildi. Modelliğe başlayan Berk Atan Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk Bölümü'nde eğitim gördü. Her Şey Yolunda dizisiyle oyunculuğa adım atan oyuncu halen TRT1 dizisi Gönül Dağı’nda oynuyor.

Rol aldığı Diziler:

2013 Altındağlı

2015 Güneşin Kızları

2017 yılında Dayan Yüreğim

2017 Cennetin Gözyaşları

2020 Gönül Dağı Ödülleri:

G2011 Best Model of Turkey (Gelecek Vaat Eden)

2012 Best Model of Turkey (Birincilik)

2016 Türk Tıp Öğrencileri Birliği (Yılın Enleri, En İyi Erkek Oyuncu) Güneşin Kızları

 

30-11-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar