Billur Kalkavan'dan Üzücü Haber

Billur Kalkavan'dan Üzücü Haber
Sinema filmlerinin ve dizilerin aranılan oyuncusu, magazin basınının sevilen ismi Billur Kalkavan’ın akciğer kanserine yakalandığı öğrenildi.

Son günlerde magazin basını ve sosyal medyada gündem olan bir zamanların başarılı ve ünlü yıldız oyuncularından Billur Kalkavan’ın sağlık durumu sevenlerini ve sektörde yer alan yakın arkadaşlarını derinden üzdü. Ünlü oyuncu son günlerde her ne kadar yaptığı açıklamalarla gündeme gelse de bir süredir gözlerden uzak bir şekilde tedavi oluyordu. Ünlü oyuncunun akciğer kanseri sebebiyle tedavi olduğu ortaya çıktı. 59 yalındaki ünlü oyuncu bir süreden beridir sağlık sorunlarıyla uğraşıyordu ve sonunda Billur Kalkavan’ın hastalığının ne olduğu öğrenildi. Birçok başarılı dizi ve filmde rol alan ve her daim kendinden bahsettirmeyi ve gündem olmayı başaran ünlü isimlerden olan Billur Kalkavan’ın akciğer kanserine yakalandığı haberleri sevenlerini derinden üzdü. Yakın arkadaşı olan ünlü oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan’ın yakın zamanda ziyaret ettiği Billur Kalkavan’ın son hali de bu ziyaret sırasında çekilen fotoğrafın sosyal medyadan yayınlanmasıyla ortaya çıkmış oldu.

Hamdi Alkan Paylaştı

Bir zamanların ünlü sinema ve dizi oyuncularından olan ünlü ve başarılı oyuncu Billur Kalkavan’ın akciğer kanserine yakalandığı öğrenildi. 59 yaşında olan ve pek çok başarılı yapımlardaki üstün başarısıyla adından söz ettiren ünlü oyucunun bir süredir gözlerden uzak bir şekilde tedavi gördüğü öğrenildi. Yakın arkadaşı Hamdi Alkan tarafından ziyaret edilen Billur Kalkavan’ın son hali de yine Hamdi Alkan tarafından sosyal medya hesabından paylaşıldı. Hamdi Alkan ziyaret sırasında birlikte çekildikleri fotoğrafın altına “Billur Kalkavan’a acil şifalar diliyorum. Güzel yüreğin ve enerjin bu hastalığı yenecektir Billur’cuğum. Daima yanındayım” ifadelerini kullandı. Ünlü ismin akciğer kanserine yakalandığını duyan sevenleri ve yakın arkadaşları da geçmiş olsun mesajlarını paylaştılar.

Gündemden Düşmüyor

Başarılı ve magazin dünyasının sevilen ve gündemden düşmeyen ismi Billur Kalkavan yine geçtiğimiz haftalarda aldatılmak ve aldatmakla ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Billur Kalkavan açıklamasında kadınların aldatılmasıyla ilgili olarak “madem bu kadar aldatılmak istemiyorlar ve bu konuda çok muzdaripler, o zaman estetikçiden önce kafalarının içini doldurmaya çalışsalar. Kadın ev temizlemekten ve dolma sarmaktan çok daha öte bir canlı. Bir kere bunun farkına varacak” ifadelerini kullanarak hemcinslerini yerden yere vurmuştu.

24-05-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar