Bir Annenin Günahı 1. Bölüm izle!

Bir Annenin Günahı 1. Bölüm izle!
Bir anne evlatları için birini öldürebilir mi? Hasta olan evladını tedavi ettirmek isteyen annein dramını anlatan Bir Annein Günahı ilk bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Aile için gerekirse suç işlenebilir, konusuyla dikkat çeken Bir Annenin Günahı 1. Bölümüyle Kanal D ekranlarındaki yolculuğuna başlıyor. İş adamı Sadri’nin sakladığı büyük sır ne? Oğlu Yusuf’un hayatta kalması için Suna’dan kendisini öldürmesini isteyen Sadri’nin amacı ne? Cumartesi akşamlarına damga vurması beklenen Bir Annenin Günahı ilk bölümüyle izleyicisini heyecan ve dramla yüzleştirecek. Şimdi detaylar

BİR ANNENİN GÜNAHI  1, BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir Annenin Günahı 1. Bölüm izle!

Bir aile dramı olarak Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Bir Annenin Günahı 1. Bölümü “Kim bir başkası için kendi hayatını hiçe sayar?” sloganıyla bu akşam izleyicisiyle buluşuyor. Limon yapım imzasıyla ekrana gelen Bir Annenin Günahı 1. Bölümde Suna, ölüm kalım savaşı veren oğlunu kurtarmak için Sadri'nin kendisini vurması teklifini kabul edecek mi? Ailesinden gizli çalıştığı fırında hastanelik olan Mert, kurtulabilecek mi? Aile, aşk ve umut konularını irdeleyen Bir Annenin Günahı 1. Yeni bölümüyle 21 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Suna, Sadri’yi vuracak mı?

Başrolleri Özge Özberk, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Emre Kınay, Simay Barlas ve Pamir Pekin paylaştığı Bir Annenin Günahı dizisinde Nefise Karatay, Gökçe Özyol, Onuryay Evrentan, Alihan Türkdemir, Emir Çiçek, Ümmü Putgül, Ayça İnci, İsmail Düvenci, Mina Derman ve Esra Gönen gibi usta oyuncular da rol alıyor. Özlem Atasoy ve Yeşim Aslan ikilisinin yazdığı dizinin yönetmeni ise Filiz Gülmez Pakman yönetiyor. Suna kendine ait balıkçı dükkanında çalışırken oğlundan gelen haberle yıkılır. Çalıştığı fırında bayılan oğlu Mert, işçiler tarafından hastaneye yetiştirilir. Yoğun bakıma alınan Mert, ölüm kalım mücadelesi vermektedir. Soluğu hastanede alan Suna, doktorların söyledikleri karşısında aciz kalır. Tedavi için çok paraya ihtiyaç vardır. Diğer yandan zengin iş adamı Sadri, çocukluk arkadaşı ve en güvendiği elemanı olan Çetin'den şirketin iflas ettiği haberini alır. Gururuna yedirmeyen Sadri, intihar etmeyi düşünür. Yolları kesişen Suna’ya kendini vurması karşılığında tedavi için gereken parayı vereceğini söyler. Suna ikilemdedir. Ya Sadri’yi öldürecek ya da oğlu Yusuf gözü önünde ölecektir. Suna'nın vereceği zor kararın yer aldığı Bir Annenin Günahı 21 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de kanal D ekranlarında. Keyifli seyirler.

Bir Annenin Günahı ne anlatıyor?

Yapımcılığını Hayri Aslan’ın üstlendiği Bir Annenin Günahı, bir annenin evlatları için gerekirse suç işleyebileceğini anlatıyor. Göksu sahilinde kendine ait küçük balıkçı dükkânı işleten Suna, 3 çocuğuyla birlikte bahçe içindeki bir gecekonduda yaşam mücadelesi vermektedir. Hayattaki tek umudu ve güvencesi Yusuf, Hukuk üniversitesi son sınıf öğrencisidir. Ev kooperatifine giren Suna, geleceğe dair hayal kurmaktadır. Ev bitecek, Yusuf mezun olacaktır. Avukatlığa başlayan Yusuf sayesinde her şey yoluna girecektir. Ancak Suna hayallerinin kabusa döneceğinden habersizdir..

21-11-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar