Cem Yılmaz hangi oyuncuyla 20 yıl sonra aynı projede buluştu?

Yeni filmi Ayzek'in okuma provalarına başlayan Cem Yılmaz, partneri olarak Özge Özberk’i seçti Cem Yılmaz, partneriyle 20 yıl sonra buluşmanın heyecanını hayranlarıyla paylaştı

Özge Özberk ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ ile ekranlara dönüyor

Gelsin Hayat Bildiği Gibi konusu ve oyuncu kadrosuyla Show Tv’nin iddialı dizilerinden biri olmaya aday Yıldız oyuncu Özge Özberk uzun bır aradan sonra ekranlara döndü

Bir Annenin Günahı 1. Bölüm izle!

Bir anne evlatları için birini öldürebilir mi? Hasta olan evladını tedavi ettirmek isteyen annein dramını anlatan Bir Annein Günahı ilk bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Annenin Günahı Kim Kimdir?

Bir annenin evlatları için gerekirse günah bile işleyeceğini anlatan dizide Özge Özberk, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Emre Kınay, Simay Barlas ve Pamir Pekin rol alıyor.

Çocukluk 3. Bölüm izle!

Ekran macerasına yeni başlayan dizilerden Çocukluk bu akşam yeni bölümüyle ekranda olacak. Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde olduğu Çocukluk 3. Bölüm izle!

Özge Özberk, yeni dizisi Bir Annenin Günahı’yla ekrana dönüyor

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Özge Özberk, yeni dizisi Bir Annenin Günahı’yla ekrana dönüyor. Başarılı oyuncu çocukları için suç işleyen bir anneyi oynayacak.

Bir Annenin Günahı dizisinin başrol oyuncusu belli oldu!

Fox Tv ekranlarının yayın hayatına başlamak için gün sayan yeni dizisi Bir Annenin Günahı dizisinin başrol oyuncusu belli oldu. İşte o isimler..

Bir Annenin Günahı Dizisi İçin Adı Geçen Bomba İsmi Açıklıyoruz!

Fox Tv'de ekrana gelecek olan Bir Annenin Günahı Dizisi için adı geçen bomba ismi açıklıyoruz. Dizide Özge Özberk'e partner olacak usta oyuncu kim? İşte detaylar!

Fox Tv'den çok konuşulacak yeni bir dizi daha!

Fox Tv'den çok konuşulacak yeni bir dizi daha geliyor. Bir annenin inanılmaz mücadelesi anlaatan Bir Annenin Günahı konusu haberimizde!

Bir Annenin Günahı Dizisi’nin Başrolü Belli Oldu!

Fox Tv ekranlarında seyirci ile buluşacak olan Bir Annenin Günahı Dizisi'nin Baş rolü belli oldu. Hazırlıkları tüm hızıyla süren dizinin yakın zamanda sete inmesi bekleniyor!

Erkenci Kuş dizisinden ayrıldı! Kanal D'nin yeni günlük dizisine transfer oluyor!

Oyuncu Özgür Özberk, Gold Film'e ait Erkenci Kuş dizisindeki Fabri karakterine veda ediyor. Özberk bakın hangi dizide oynayacak;

Kalbimdeki Deniz ile Kutsi'ye Büyük Fırsat!

Kalbimdeki Deniz, sıradan hatta seyircide karşılık bulması zor olan, sürekli tekrarlanmış bir hikaye olabilir ama Deniz karakterini canlandıran Özge Özberk'in yüksek derecedeki başarısıyla dizi şu anda genel izleyicide iyi bir konumda.