Bir Derdim Var Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Bir Derdim Var Dizisinin Fragmanı Yayınlandı
Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve çekimleri devam eden Bir Derdim Var Dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Dizi çok yakında Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşacak.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve Ayna Yapım tarafından hazırlanan yeni dizi Bir Derdim Var’ın çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen dizinin başrolünde ünlü ve güzel oyuncu Birce Akalay ve Mert Fırat yer alıyor. Yabancı bir dizi olan On The Brink adlı yapımdan uyarlanan ve Psikolojik gerilim ve dram türünde ele alınan dizinin yönetmen koltuğunda Burak Müjdeci yer alırken dizinin senaryosunu ise Yekta Torun kaleme alıyor. Çekimleri geçtiğimiz hafta başlayan dizinin bu ayın ikinci haftasıyla birlikte seyirciyle buluşması bekleniyor. Çekimleri süren dizinin merakla beklenen ilk tanıtımı ise Kanal D ekranlarında yayınlandı. Oldukça beğenilen fragman seyirciyi heyecanlandırırken dizinin başlayacağı tarih heyecanla beklenmeye başlandı.

İlk Fragman Yayınlandı

Ayna Yapım tarafından hazırlanan ve yabancı bir diziden uyarlanan Kanal D ekranlarının yeni dizisi Bir Derdim Var heyecanla beklenmeye başlandı. İlk tanıtımı yayınlanan dizi bölümlük hikayelerle seyirci karşısına çıkacak. Ergenlik zamanına girmiş olan gençlerin hassas ve kırılgan dünyasını mercek altına alan ve bu gençlere en sağlıklı yolu göstermeye çalışan Doktor Nilüfer ve arkadaşlarının hikayesini ele alacak dizi özellikle gençlere yönelik mesajlarıyla öne çıkacak gibi görünüyor. Sosyal sorumluluk projesi olarak planlanan ve hazırlanan dizinin ilk yayınlanan fragmanı seyirciden tam not alırken özellikle Birce Akalay’ın canlandıracağı Nilüfer karakterinin hikayesi ve performansı merak ediliyor. Dizi çok yakında Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Bir Derdim Var Oyuncuları Kimler?

Yekta Torun tarafından kaleme alınan ve Burak Müjdeci’nin yönetmen koltuğunda yer aldığı Bir Derdim Var Dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak ve Ayna Yapım tarafından hazırlanan dizinin oyuncu kadrosunda

-          Birce Akalay – Doktor Nilüfer

-          Mert Fırat - Savcı

-          Engin Hepileri

-          Neslihan Arslan

-          Başak Gümülcinelioğlu

-          Erdem Şenocak

-          İdil Sivritepe

-          Sami Aksu

-          Sennur Nogaylar

-          Eylül Ersöz

-          Ata Artman

-          Ava Yaman

-          Esila Umut

-          Ataberk Mutlu

-          Ezgi Gör ve

-          Efe Poylu yer alıyor.

02-10-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar