Bir Küçük Gün Işığı Dizisine Sürpriz Transfer

Bir Küçük Gün Işığı Dizisine Sürpriz Transfer
Atv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan ve bu sezon başlayan başarılı dizilerden olan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin kadrosuna başarılı oyuncu armağan Oğuz dahil oldu.

Atv ekranlarında bu sezon başlayan ve pazartesi akşamları ekrana gelen dram aile türünde hazırlanan Bir Küçük Gün Işığı bu sezon başlayan yapımlar arasında istikrarlı bir reyting tutturmayı başardı. Pazartesi gibi güçlü bir günde yayınlanan ve buna rağmen kendine has bir seyirci kitlesi oluşturmayı başaran dizinin başrolünde Berk Oktay, Seray Kaya ve Esra Dermancıoğlu yer alıyor. NG Medya tarafından hazırlanan ve Emre Kabakuşak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Özgür Evren Heptürk’ün senaryosunu kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosuna yeni ve flaş bir oyuncu katıldı. Kanalın başarılı ve reytingi iyi yapımlarından olan Bir Küçük Gün Işığı kadrosuna son olarak Disney Plus’ta yayınlanacak El Turco dizisinde rol alan başarılı oyuncu Armağan Oğuz dahil oldu.

Armağan Oğuz Bir Küçük Gün Işığı Dizisinde

NG Medya tarafından hazırlanan ve bu sezon başında ekrana gelmeye başlayan Bir Küçük Gün Işığı dizisi Atv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanıyor. Senaryosunu Özgür Evren Heptürk’ün kaleme aldığı ve Emre Kabakuşak’ın yönetmenliğini üstlendiği dizinin kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Seray Kaya, Berk Oktay, Esra Dermancıoğlu, Tuğçe Açıkgöz, Şeyma Korkmaz, Azra Aksu, Yılmaz Bayraktar, Güneş Hayat, Eda Özerkan, Beran Kotan, Gizem Ünsal, Yiğit Yapıcı ve Cansu sanem gibi başarılı isimler yer alıyor. Dizinin kadrosuna son olarak ise Armağan Oğuz Sinan karakteri olarak dahil oldu. Dizinin hikayesine kritik bir karakter olarak dahil olan başarılı oyuncu son olarak Disney Plus için hazırlanan ve Can Yaman’ın başrolünde yer aldığı El Turco dizisinde rol almıştı.

Armağan Oğuz Kimdir?

Bugüne kadar pek çok yapımda rol alan başarılı oyuncu Armağan Oğuz, 11 Şubat 1084 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından üniversite eğitimini tamamlayan ünlü isim aldığı oyunculuk eğitimlerinin ardından oyunculuğa yönelmiştir. Özellikle Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisindeki karakteri ile çok tanınmaya başlayan oyuncu bugüne kadar pek çok yapımda rol alan Armağan Oğuz’un yer aldığı yapımlar arasında, Fi, Dağ 2, Ah Neriman, İnadına Yaşamak, Men İn Black 3, Kuzey Yıldızı İlk Aşk ve El Turco bulunmaktadır.

22-03-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar