Bir Küçük Gün Işığı Dizisine Sürpriz Transferler

Bir Küçük Gün Işığı Dizisine Sürpriz Transferler
Yeni yayın döneminde Atv’de seyirciye buluşacak olan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin kadrosuna genç oyuncu Tuğçe Açıkgöz dahil oldu.

Yaz sezonu dizilerinin bir bir yayına girerek ve seyirciyle buluşmaya başlamasıyla birlikte yapımcı şirketleri ve televizyon kanallarını şimdi de eylül yayın döneminin dizilerinin hazırlıklarının telaşı sardı. Eylül yayın döneminde en büyük, en iddialı ve kendileri için hayati yapımları seyirciyle buluşturmaya hazırlanan kanallar arasında yer alan Atv ekranlarında yayınlanacak Bir Küçük Gün Işığı adlı dizide bu yapımlardan biri. NGM Yapım tarafından hazırlıkları süren Bir Küçük Gün Işığı proje kadın ve dram türünde ele alınacak. Emre Kabakuşak’ın yönetmen koltuğunda oturacağı ve Özgür Evren Heptürk’ün senaryosunu kaleme aldığı dizinin çekimleri kısa süre içinde başlayacak. Bu arada yapım şirketi de belirlenen cast doğrultusunda oyuncularla görüşmesini sürdürüyor. Son olarak dizinin kadrosuna genç oyunculardan Tuğçe Açıkgöz katıldı.

Bir Küçük Gün Işığı Castı Tamamlanıyor

Atv ekranlarında eylül yayın döneminde seyirciyle buluşmaya hazırlanan ve şimdilerde hazırlık çalışmalarına yoğunlaşan Bir Küçük Gün Işığı adlı dizi NGM yapım tarafından hazırlanıyor. Başarılı yönetmenlerden Emre Kabakuşak’ın rejisini yapacağı dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Seray kaya (Elif), Gizem Ünsal (Fulya), Yiğit Yapıcı (Hakan), Berk Oktay (Fırat Soykök), Esra Dermancıoğlu (Ümran) gibi isimler yer alıyor. Dizinin çekimlerinin Temmuz ayı ortalarında başlaması için çalışmalar sürerken diziye Dila karakteriyle başarılı ve genç oyuncu Tuğçe Açıkgöz dahil oldu. Tuğçe Açıkgöz’ün canlandıracağı Dila karakteri Berk Oktay’ın canlandıracağı Fırat Soykök karakterinin kardeşi olarak hikayede yer alacak. Yapım şirketi NGM Yapım dizinin castının tamamlanması için belirlenen oyuncularla görüşmelerini yaparken castın çok kısa sürede tamamlanacağı öğrenildi.

Tuğçe Açıkgöz Kimdir?

Bugüne kadar birbirinden başarılı yapımlarda rol alan Tuğçe Açıkgöz yılında 10 Şubat 1993 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk, Orta ve Lise eğitimlerinin ardından oyunculuğa yönelen Tuğçe Açıkgöz gereken oyunculuk eğitimlerini aldıktan sonra setlerde yer almaya başlamıştır. Bugüne kadar birbirinden başarılı dizilerde yer alan Tuğçe Açıkgöz’ün yer aldığı projeler arasında, Bizim Evin Halleri, Vatan Sağolsun, Yaz’ın Öyküsü, Leke, Sol yanım, Menajerimi Ara, Oğlum, Alaturka, Babam Geri Döndü, Ağlama Ne Olur, Alev ve Baba Mirası adlı yapımlar bulunmaktadır.

30-06-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar