Cemal Toktaş "Son Gün" Dizisinin Kadrosuna Dahil Oldu

Cemal Toktaş
TRT Dijital için çekilen ve birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı Son Gün dizisinin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu Cemal Toktaş dahil oldu.

Gold Film tarafından hazırlanan ve 8 bölümden oluşacak olan Son Gün dizisi geçtiğimiz günlerde sete çıktı ve çekimlere başladı. Dizi yakında yayına başlayacak olan TRT Dijital için hazırlanıyor. Oldukça çarpıcı ve dikkat çekici bir konuyla seyirciyle buluşacak dizide birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Her bölümde ünlü bir oyuncunun canlandıracağı karakterin hikayesinin anlatılacağı dizide usta ve başarılı oyuncu Necip Memili’nin de rol alacağı açıklanmıştı. Ancak başarılı oyuncunun şu sıralar çekimi için hazırlandığı sinema filmiyle dizinin zamanının çakışması üzerine Necip Memili Son Gün adlı dizinin kadrosundan ayrıldı. Gold Film kadrodan ayrılan Necip Memili’nin yerine yine başarılı oyunculardan Cemal Toktaş ile anlaşmaya vardı.

Son Gün Dizisinin Çekimleri Başladı

TRT Dijital’de seyirciyle buluşacak olan ve Gold Film tarafından hazırlık ve çekimleri devam eden Son Gün adlı dizi geçtiğimiz günlerde sete çıkarak çekimlere başlamıştı. Yakında yayına başlayacak olan TRT Dijital’in iddialı dizilerinden olacak olan Son Gün toplamda 8 bölümden ve 45’er dakikadan oluşacak. Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü sekiz ana oyuncu yer alacak. Dizide yer alacak oyuncular, Uğur Yücel, Erkan Petekkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Nazan Kesal, Yasemin Allen, Serhat Kılıç ve Cemal Toktaş gibi isimlerden oluşuyor. Dizinin çekimleri bu oyuncularla sırasıyla yapılacak. Oyuncuların ana karakter olduğu ve yardımcı karakterlerle de hikayeleri güçlenecek dizinin konusu da oldukça çarpıcı.

Son Günlerini Yaşayacak Kişiler Anlatılacak

Gold Film tarafından hazırlanan ve TRT Dijital’de yayınlanacak olan Son Gün dizisinin hikayesi oldukça çarpıcı. Dram türünde ele alınan dizide öleceklerini öğrenen ve son günlerinin kaldığını bilen karakterlerin hikayesi anlatılacak. Dizide karakterlerin son günlerinde neler yapacağı, son günlerini nasıl geçirecekleri ve hayata bakışları ve çevrelerindekilerin bu durumdan nasıl etkileneceğinin hikayesinin anlatılacağı dizi merakla bekleniyor. Necip Memili’nin yerine diziye dahil olan başarılı oyuncu Cemal Toktaş’ın ise dizinin kaçıncı bölümünde rol alacağı şimdilik bilinmiyor. Cemal Toktaş bugüne kadar birbirinden başarılı dizilerde rol aldı. Oyuncu son olarak Neşet Ertaş’ın hayatını anlatacak filmin de oyuncu castında yer almak üzere yapımcı şirketle anlaşmaya vardı.

30-06-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar