Senden Daha Güzel Dizisine Ünlü Konuk Dahil Oldu

Senden Daha Güzel Dizisine Ünlü Konuk Dahil Oldu
Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan romantik komedi dizisi Senden daha Güzel’e ünlü şarkıcı Emel Müftüoğlu konuk oyuncu olarak dahil oldu.

Yaz dizilerinden biri olan ve Fox Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkan Senden Daha Güzel dizisi seyirci tarafından sevildi ve aldığı reytinglerle de gelecek için umut verdi. Gold Film tarafından hazırlanan ve Ayşe Üner Kutlu tarafından kaleme alınan Senden Daha Güzel Dizisi’nin yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Ketche oturuyor. Cemre Baysel ve Burak Çelik’in başrolünde yer aldığı ve biri estetik doktoru diğeri dermatolog olan iki doktorun aynı muayenehanede çalıştıkları ve birbiriyle her an çatışma, kavga ve restleşme yaşadıkları dizi romantik komedi türünde ele alınıyor. Dizinin hikayesi gereği her bölümde ünlü bir ismin konuk oyuncu olarak yer aldığı dizide daha önce ünlü televizyon spor yorumcusu Sinan Engin konuk olarak yer almıştı. Dizinin yeni bölümünde ise konuk oyuncu olarak müzik dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan ve zaman zamanda dizilerde boy gösteren şarkıcı Emek Müftüoğlu konuk oluyor.

Emel Müftüoğlu Senden daha Güzel Dizisine Konuk Oluyor

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve yaz aylarında ekrana gelecek olan iddialı romantik komedi dizisi senden daha Güzel oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor. Son dönemlerin başarılı ve güzel oyuncusu Cemre Baysel ile genç ve yakışıklı oyuncu Burak Çelik’in başrolünde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü iismler yer alıyor. Dizinin kadrosunda Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan, Gözde kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Bahar Süer, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan kaya Oktu, Beril Kolcu ve Cem Kurtoğlu rol alıyor. Dizinin kadrosuna hikayeye göre her hafta bir ünlü isim konuk oyuncu olarak katılıyor. Senden Daha Güzel’in kadrosuna katılacak bu haftaki ünlü isim ise müzik dünyasının sevilen şarkıcılarından Emel Müftüoğlu.

Emel Müftüoğlu Kimdir?

Müzik dünyasının önde gelen şarkıcılarından biri olan ve özellikle 90’lı yıllara damgasını vuran şarkıcılardan olan Emel Müftüoğlu 14 Ekim 1961 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından şarkıcılığa yönelen Emel Müftüoğlu küçük yaşlardan itibaren şarkı söylemeyi çok sevmiştir. Ünlü isim birbirinden ünlü şarkılarla sevenlerinin karşısında yer almıştır. Emel Müftüoğlu aynı zamanda dizi ve filmlerde de rol almıştır. Emel Müftüoğlu’nun yer aldığı yapımlar arasında, Şen Dullar, Bay E, Aşk Olsun, Sessiz Gece, Son Ağa, Zoraki Başkan ve Çocuklar Duymasın bulunmaktadır.

30-06-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar