Camdaki Kız Dizisine Bomba İsim!

Camdaki Kız Dizisine Bomba İsim!
Kanal D’nin ilgiyle izlenen Burcu Biricik’li Camdaki Kız dizisine flaş bir isim dahil oluyor. OGM Pictures imzalı Camdaki Kız dizisine kim katıldı? Dizideki rolü ne?

Psikiyatrist Dr. Ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız adlı romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisine bomba bir isim dahil oluyor. Yapımı OGM Pictures imzalı, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği dizi ilk bölümü ile 8 Nisan 2021 tarihinde ekranlara geldi ve 2022-2023 yılında 3. Sezonu ile Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Zengin ve tanınan Koroğlu ailesinin babası Rafet Koroğlu, oğlu Sedat’ın Cana ile yaşadığı yasak ilişkiye aşırı karşı olmasına rağmen bir türlü onlara mani olamıyor. Kendisinin yıllarca çalışıp kurduğu şirketini ve soyadını daha fazla kirletmesine engel olmak için kesin bir çözümle Sedat’ı zorla Nalan ile evlendirmeye karar verir. Nalan’ın geçmişindeki sırlarla dolu hayatı ve annesinin zorluklarla geçirdiği bir hayatı vardır. Sedat’la evlenen Nalan başta mutluyken gerçeklerle karşılaştıkça evliliği sarsılır umutlarının tükendiği ve çaresiz kaldığı zamanlarda evin şoförü Hayri ile yakınlaşır. Dizinin yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu, senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın oturduğu Camdaki Kız dizisinin başrolünde Burcu Biricik rol alıyor. 3 sezon 46 bölümdür ekranlara gelen diziye yeni bir isim dahil oluyor. Diziye dahil olan isim kim? Dizideki rolü ne? İşte merak edilenler…

Cemal Hünal Camdaki Kız Kadrosunda  

Kanal D’nin her hafta perşembe günleri saat 20.00 de yayınlanan ve 3. Sezonu ile ekranlara gelen Camdaki Kız dizisine ünlü oyuncu ‘Cemal Hünal’ dahil oluyor.

Daha önce başrollerinde Murat Yıldırım ve Tuğba Büyüküstün’ün yer aldığı Asi dizisinde rol alan üç isim yıllar sonra Camdaki Kız dizisinde yeniden buluştu. Selma Ergeç (Defne), Nur Aysan ve Cemal Hunal (Kerim) aradan geçen 15 yıldan sonra yeniden bir araya geliyor.  

Camdaki Kız Dizisinde Cemal Hünal’ın Rolü Ne?

Cemal Hünal, Camdaki Kız’ın kadrosuna dahil oldu. Hünal, dizide Koroğlu Ailesi’nin kızları Selen’in (Selma Ergeç) eski sevgilisini canlandırarak ‘Emir’ rolüne hayat verecek.

Asi dizisinde partner olan Selma Ergeç ile Cemal Hunal karı kocayı oynamıştı. Camdaki Kız dizisinde ise eski sevgilileri canlandıracaklar. Dizide Selma Ergeç’in canlandırdığı Selen karakteri, Tuğrul Tülek’in canlandırdığı Levent karakteri ile evlidir. 3. Sezonu ile ekrana gelen gelen Camdaki Kız’a Cemal Hunal, Selen’in yıllar önceki sevgilisi rolü ile ekranlara gelecek. 

27-09-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Üniversi .. devamı.. mail
Yorumlar