Camdaki Kız ekibi final yemeğinde buluştu

Camdaki Kız ekibi final yemeğinde buluştu
Dizinin önceki bölümlerinde yer alıp daha sonra rol gereği diziden ayrılan Nur Sürer, Hande Atazi de arkadaşlarını yalnız bırakmadı.

Camdaki Kız final mi yapyor? Camdaki Kız dizisi ekibinin final yemeğinde kimler vardı? Önceki bölümlerde veda eden ismlerden de yemeğe katılan oldu mu? 82. Final bölümü çekilir çekilmez Atina’ya seyahate çıkan oyuncular kim? Enis Arıkan yayınladığı videosunda ne paylaştı? Camdaki Kız ile ilgili merak ettikleriniz yazımızın içeriğinde. İşte detaylar....

Camdaki Kız ekibi final yemeğinde buluştu

Üç sezondur reyting rekorlarını alt üst eden Kanal D’ nin rekortmen dizisi Camdaki Kız 82. Bölümünde final yapmayı planlıyor. Psikolojik romanları ile Türkiye’nin son yıllarına damgasını vuran Prof. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından televizyona aktarılan ve oldukça ses getiren Camdaki Kız dizi ekibi Madera İstanbul’da bir araya geldi.

Hande Ataizi ve Nur Sürer’de katıldı

OGM Pictures ve Kanal D yöneticilerinin de katıldığı final yemeğinde set ekibi ve oyuncular koskoca üç sezonun yorgunluğunu hep beraber attılar. Final yemeğine Camdaki Kız’ın önemli isimleri Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Selma Ergeç, Enis Arıkan başta olmak üzere bir çok oyuncu da katıldı. Dizinin önceki bölümlerinde yer alıp daha sonra rol gereği diziden ayrılan Nur Sürer, Hande Atazi de arkadaşlarını yalnız bırakmadı. Koskoca üç sezon boyunca başarıdan başarıya koşan ekip hep beraber doyasıya eğlendiler ve buruk da olsa Camdaki Kız dizisine veda ettiler.

Çekimler bitince soluğu Atina’da aldılar

Final yemeğinin ardından Camdaki Kız dizi ekibi 82. Final bölümü çekimleri tamamlanır tamamlanmaz soluğu Atina’da aldı. Dizinin finali dolayısıyla verilen veda yemeğine Behzat Ç.’nin provasında olduğu için katılamayan Refet Koroğlu’nun eşi Gülcihan Koroğlu karakterine can veren ve diziye hüzünlü bir şekilde veda etmek zorunda kalan Devrim Yakut’ta Atina seyahatine katılanlar arasındaydı. Sektörün en iyi anlaşan ve çalışan ekipleri arasında parmakla gösterilen, birbirlerini çok seven ve destek olan dizi oyuncuları beraberce komşu Yunanistan’ın başkenti Atina’ya gezmeye ve tatile çıktılar. Burcu Biricik, Selma Ergeç, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Tuğrul Tülek ve Feri Baycu Güler Atinaya gittiler ve beraber şehir turu yaptılar. Enis Arıkan Atina’daki gezilerini içeren bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı ama mutlaka oyunu kullanacağının da altını çizdi. Biz de Canlı TV ailesi olarak üç yıldır Türk Televizyonlarına damga vuran Camdaki Kız ekibine emekleri ve yaptıkları için teşekkür ediyor bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyoruz.

24-05-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler