Can Yaman'ın konuşmaları da ifşa oldu!

Can Yaman'ın konuşmaları da ifşa oldu!
İlk önce Aslı Enver ile başladı. Karantina sürecinde magazin dünyası ifşalarla şok oldu. Birbiri ardına yayınlanan ifşalarda son kurban hayranlarını şok etti.

İlk önce Aslı Enver ile başladı. Karantina sürecinde evde kaldığımız bugünlerde magazin dünyası ifşalarla şok oldu. Birbiri ardına yayınlanan ifşalarda son kurban hayranlarını şok etti. Adı farklı gündemlerle haberlere konu olan Can Yaman'ın konuşmaları da ifşa oldu! Yaman’ı ifşa eden kim ve ifşalarda neler var? Şimdi detaylar

Can Yaman'ın konuşmaları da ifşa oldu!

Her şey Aslı Enver’in basketbolcu Kerem Tunceri’nin ifşalarıyla başladı. Onu Yasak Elma’nın yakışıklı oyuncusu Gökhan Alben takip etti. Ve son bomba hayranlarını şok etti. İsmi sık sık tartışmalarla gündem gelen ve yaşadığı polemiklerle başı beladan hiç kurtulmayan Can Yaman, Enise Sude isimli Instagram kullanıcısı tarafından ifşa oldu. Can Yaman ile olan konuşmalarını ifşa eden Enise Sude, Can Yaman’ın kendisine attığı iddia ettiği mesajları sosyal medya hesabından paylaştı. İşte o mesajlar

Corona herkesin psikolojisini bozdu!

Ne olduysa corona virüsün patlak vermesiyle oldu. Günlerdir evlerine kapanan insanlar can sıkıntısından olacak tuhaf şeyler yapıyor. Bu tuhaflıklar serisine ünlüler de dahil olunca ortaya traji komik olaylar çıkıyor. Gün geçmiyor ki bir ünlünün ismi çarpıcı bir iddiayla gündem olmasın. Son ifşa kurbanı Can Yaman’ın attığı mesajları silmesi ve gizliden aramak istemesi ise iddiaları doğrular niteliğinde.

Yine bir karantina çılgınlığı!

Bir başladı pir başladı. Aslı Enver, Kerem Tunceri, Gökhan Alben ve şimdi de Can Yaman. Magazin dünyası sıra kimde sorusuna cevap ararken bir biri ardına gelen ifşalar duyanlara neler oluyor dedirtti. Yaptığı açıklamalarla gündemden hiç düşmeyen yakışıklı oyuncu Can Yaman'ın mesajları ortaya çıktı.

Can Yaman'la olan konuşmalarını ifşa eden Enise Sude, bunu "Yine bir karantina çılgınlığı" sözleriyle paylaştı. Enise Sude’ye attığı mesajda  “Canlı gördüğünde fikrin değişir belki küçük hanım” diyen ünlü oyuncunun, attığı mesajları silmek ve gizliden aramak istemesi dikkat çekti.

Bu ilk değil!

Bu ifşa Enise Sude’nin ilk icraatı değil. Daha önce de Dorukhan Toköz'ün Instagram'dan attığı mesajları yayınlayan Enise Sude epey bir süre gündemde kalmayı başarmıştı. Konunu muhatabı Dorukhan Toköz ise Instagram hesabından bir açıklama yayınlamış ve böyle bir mesajlaşmanın hiçbir zaman hiçbir yerde yaşanmadığını ısrarla vurgulama gereği duymuştu. Enise Sude hakkında gerekli yasal işlemleri başlatacağını bildiren Dorukhan Toköz’ün başlattığını söylediği hukuki işlemlerin bir işe yaramadığı Can Yaman olayıyla açığa çıkmış oldu. Canlıtv olarak daima göz önünde olan ünlülerin sürekli kullandıkları sosyal medya da daha dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz.

11-05-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar