Çatı Katı Aşk dizisinin başrolü değişti!

Çatı Katı Aşk dizisinin başrolü değişti!
Kanal D'nin Çatı Katı Aşk dizisinin bir başrol değişikliği yaşandı. Diziden ayrılan Ezgi Şenler yerine Selin Şekerci kadroya dahil edildi.

Çatı Katı Aşk dizisinde önemli bir değişiklik yaşandı. Dizide bir başrol değişikliğine gidildi. Ezgi Şenler diziden ayrılırken yerine dahil olan isim Selin Şekerci oldu. Önümüzdeki bölümlerde başarılı oyuncuyu Çatı Katı Aşk dizisinde izlemeye başlayacağız.

Çatı Katı Aşk'ta Ezgi Şenler - Selin Şekerci değişikliği

Ezgi Şenler, Çatı Katı Aşk dizisinde Ayşen karakterine can veriyordu. Oyuncunun, dizideki partneri ile iyi bir uyum yakalayamadığı ve bu nedenle diziden ayrıldığı söyleniyor. Dizinin yeni başrolü ise herkesin çok yakından tanıdığı bir isim oldu. Kaçak Gelinler, Çoban Yıldızı ve Kızım gibi dizilerde izlediğimiz Selin Şekerci dizinin yeni başrolü oldu. Böylece Kaçak Gelinler dizisinde partner olan Selin Şekerci ve Furkan Andıç yine bir araya geldi.

Selin Şekerci'nin Çatı Katı Aşk dizisinde hangi rol ile karşımıza çıkacağı henüz belli değil. Şimdiden nasıl bir rolde yer alacağı merak edilmeye başlandı. Sete geldiği öğrenilen oyuncuyu en kısa zamanda dizide izleme fırsatı yakalayacağız. Çatı Katı Aşk dizisi Cumartesi akşamı 13. bölümüyle Kanal D'de.

02-10-2020
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Da .. devamı.. mail
Yorumlar