Ezgi Şenler, Üvey Anne kadrosunda!

Ezgi Şenler, Üvey Anne kadrosunda!
Üvey Anne dizisi bir kez daha yayınlanmaya hazırlanıyor. Başrollerini Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi ve Aslı Tandoğan'ın paylaştığı diziye usta oyuncu Ezgi Şenler dahil oldu.

Yayınlandığı yıllarda reytinglerde fırtına gibi esen Üvey Anne dizisi değişen kadro ve formatıyla yeniden yayınlanmaya hazırlanıyor. Cast çalışmaları devam eden dizinin usta isimlerden oluşan akdrosuna ünlü oyuncu Ezgi Şenler dahil oldu. Dizi severler merak ediyor,  Üvey Anne kadrosunda hangi ünlü isimler rol alıyor? Ezgi Şenler Üvey Anne dizisinde hangi karaktere hayat verecek? Üvey Anne dizisiyle ilgili gelişmeler haberimizde. Şimdi detaylar

Ezgi Şenler, Üvey Anne kadrosunda!

Yıllar önce izleyiciyi ekran başına kilitleyen Üvey Anne dizisi bir kez daha atv ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerini Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi ve Aslı Tandoğan'ın paylaştığı diziye usta oyuncu Ezgi Şenler dahil oldu.  Yapımcılığını H. Hakan Eren’in üstlendiği ONN Medya imzalı ‘Üvey Anne’nin senaryosunu Yasemin Kırbaş kaleme alırken dizinin yönetmen koltuğunda Yasemin Türkmenli oturuyor. Üvey Anne dizinin başrol kadrosuna dahil olan Ezgi Şenler; yaşından olgun davranışlar sergileyen, anaç ve zeki, duygu dünyasını çok iyi kontrol eden Nisan Gencer karakterine hayat verecek. Üvey Anne haziran ayında atv’de başlıyor.

Üvey Anne Nisan Gencer kimdir?

Özel bir kolejde son sınıfta okuyan Nisan arkadaşalrı arasında “olgun ruh” lakabıyla anılmaktadır. Doğduğu günden beri hep yaşından olgun davranışlar sergileyen genç kız, bu nedenle okul yıllarında yaşıtlarını hep çocuk gibi bulmuş, kendinden büyüklerle arkadaş olmuştur. Tıpkı annesi gibi müziğe yeteneği olan Nisan, annesinden aldığı özel dersler sayesinde çok iyi piyano çalmaktatır. Sesi çok güzel olan Nisan, çok sevdiği ve iyi anlaştığı arkadaşı Ege’yle birlikte kurdukları grupta şarkı söylemektedir. Analitik zekâsı yüksek olan ve hata yapmamaya çalışan Nisan, duygularını her zaman kontrol etmektedir. İnsanlara karşı mesafeli görünse de aslında o, sevgi dolu, iyilik düşünen bir insandır. Hayvanları, doğayı her şeyden çok seven genç kızın duygusal sezgileri çok yüksektir. Bu nedenle aileye planalrla yaklaşan Serap’ı ve kötü niyetini ilk sezecek olan da Nisan'dır. Çocuk yaşlarından beri tanıdığı Cem’e abisi gibi yaklaşsa da annesini kaybettikten sonra yaşadığı duygusal boşluk ona Cem'e yaklaştırır ve ona karşı hislerinin evrildiğini fark eder. Tek amacı kardeşleri ve babasına annesinin yokluğunu hissettirmemek olan Nisan, Serap’ın kötü niyetini ve asıl niyetinin o eve yerleşmek olduğunu anlayıp onunla ezeli bir rekabete girer.

12-05-2023
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar