Cem Yılmaz Karakomik Filmlerin Devamı İçin Ne Kadar Alacak?

Cem Yılmaz Karakomik Filmlerin Devamı İçin Ne Kadar Alacak?
Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz dijital bir yayın platformu için üç film çekecek. Karakomik Filmler’in devamı olacak üç film için Cem Yılmaz 7,5 Milyon TL alacak.

Pandemi dolayısıyla zor zamanlar geçiren ve halen de tam olarak toparlanamayan sinema sektöründe işler ne yazık ki istenilen düzeyde iyi gitmiyor. Film yapmak için harekete geçen yapımcılar ne yazık ki geleceği göremedikleri için ya bekliyorlar ya da filmlerini sinema salonları yerine dijital yayın platformlarına satıyorlar. Böyle olunca da ne yazık ki sinema seyircisi mağdur oluyor. Son olarak Karakomik Filmler adı altında dört farklı film çeken ve ancak sinema salonlarında istenilen başarıya ulaşamayan Cem Yılmaz bu filmleri dijital yayın platformu Netflix’e pazarlamıştı. Ünlü isim dört filimden oluşan Karakomik Filmleri 2019 – 2020 sezonunda çekmişti. Şu sıralar yine dijital yayın platformu Netflix için Erşan Kuneri adlı diziyi çeken ünlü isimden bir atak daha geldi ve Karakomik Filmler’in devamı niteliğinde üç film daha çekmeye karar verdi. Yine dijital bir yayın platformu ile anlaşan ünlü oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz’ın bu üç film için alacağı ücrette belli oldu.

Üç Film İçin 7,5 Milyon TL

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz şu sıralar oldukça hareketli günler geçiriyor. 8 bölümden oluşan ve dijital yayın platformu Netflix’te yayınlanacak olan Erşan Kuneri adlı mini dizi için sette bulunan ünlü oyuncu dizinin çekimlerini biran önce bitirmek için çalışıyor. Aynı zamanda Erşan Kuneri ile ilk yapımcılık tecrübesini de kazanacak olan Cem Yılmaz ayrıca üç filmden oluşan ve 2019 – 2020 sezonunda çektiği Karakomik Filmler’in devamı olacak filmler içinde dijital yayın platformu ile anlaşmaya vardı. Devam niteliğinde olacak olan ve üç filmden oluşacak Karakomik Filmler için toplam 7,5 milyon TL karşılığında anlaşan Cem Yılmaz dizinin ardından bu filmler için çalışmaya başlayacak.

Diziden Sonra Üç Film Geliyor

Netflix’te 2022 yılında yayınlanması beklenen Erşan Kuneri dizisinin çekimlerine devam eden usta komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz bu dizinin çekimleri bitmeden yeni projesi için anlaşma imzaladı. Dijital bir yayın platformunda yayınlanmak üzere daha önce çektiği Karakomik Filmler’in devamı olacak 3 film daha çekecek olan Cem Yılmaz bunun için 7,5 Milyon TL alacak. Üç ayrı filmden oluşacak devam filmlerinin hazırlıkları ve çekimleri ise 2022 yılında başlayacak.

02-08-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar