Cem Yılmaz’dan Güldüren Açıklama

Son dönemde rol aldığı reklamlarla ön plana çıkan ünlü şovmen ve komedyen Cem Yılmaz katıldığı bir oturumda birbirinden ilginç iddialarda bulundu.

Yasemin Sakallıoğlu İsyan Etti

Sosyal medya fenomeni, oyuncu ve komedyen olan ünlü isim Yasemin Sakallıoğlu ile bir takipçisi arasında sosyal medya hesabı üzerinden tatsız olaylar yaşandı.

Cem Yılmaz Karakomik Filmlerin Devamı İçin Ne Kadar Alacak?

Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz dijital bir yayın platformu için üç film çekecek. Karakomik Filmler’in devamı olacak üç film için Cem Yılmaz 7,5 Milyon TL alacak.

Şahan Gökbakar Çok Sert Konuştu

Ünlü komedyen ve oyuncu Şahan Gökbakar sosyal medya hesabında artan koronavirüs vakalarına karşı çok sert ifadeler kullandı

Şahan Gökbakar Ev Aldı

Şahan Gökbakar’ın başı tur tekneleriyle dertte. Issız koyda ev alan ünlü komedyen evinin önüne yaklaşan tur tekneleri için uyarı tabelaları astı.

Ata Demirer’den Avrupa Yakası İtirafı: Başta Kabul Etmedim

Ünlü komedyen ve oyuncu Ata Demirer yıllar öncesine giderek Avrupa Yakası’yla ilgili bir anısını anlattı. Ünlü isim başta Avrupa Yakası’nı kabul etmediğini belirti.

Cem Yılmaz’ın Evinde Yangın Çıktı

Ünlü şovmen Cem Yılmaz’ın Levent’te bulunan üç katlı villasının bodrum katında öğle saatlerinde yangın çıktı. Olay yerine itfaiyeler sevk edildi.

Sahnede Fenalaşan Cem Yılmaz Korkuttu!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz korkuttu! Sahnede Fenalaşan ve tansiyonu düştüğü açıklanan komedyen gösteriye ara verdi! Ünlü komedyen Cem Yılmaz şimdi nasıl? Detaylar haberimizde!