Çukur 131. Bölüm (4. Sezon 39. Bölüm) izle (final)

Çukur 131. Bölüm (4. Sezon 39. Bölüm) izle (final)
Çukur 131. Bölüm (4. Sezon 39. Bölüm) izle: Çukur dizisinin bu akşam ekrana gelecek olan final bölümünü tek parça ve full HD kalitesinde bu adresten izleyin.

Çukur 131. Bölüm (4. Sezon 39. Bölüm) izle (final): Show TV tarafından ekranlara taşınan ve Ay Yapım imzası taşıyan Çukur dizisi 7 Haziran Pazartesi akşamında son kez izleyicilerinin karşısına çıkacak. 2017 yılından bu yana ekran macerası devam eden Çukur dizisi, 131. bölümüyle ekranlara veda edecek. Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren Show TV ekranlarının en popüler dizileri arasında yer alan Çukur, son bölümleriyle ekrana geliyor. Sevdikleri dizinin her bölümünü büyük bir heyecanla takip eden Çukur izleyicileri bu büyük heyecanı son kez yaşayacak. Çukur dizisinin final bölümünü milyonlarca izleyici takip edecek. Kimi izleyiciler televizyondan canlı olarak kimi izleyiciler ise internet üzerinden izleyecek. Peki Çukur dizisinin final bölümü internetten nasıl izlenir? Çukur dizisinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünü tek parça olarak ve full HD kalitesinde izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Çukur 131. Bölüm (4. Sezon 39. Bölüm) izle

Çukur dizisinin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Kubilay Aka Celasun, Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ece Yaşar, Mustafa Kırantepe gibi isimler yer alıyor. Çukur dizisinin bu akşam ekrana gelecek final bölümünün başlaması izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Bu akşam yayınlanacak final bölümünü televizyonda ekrana geldikten hemen sonra dijital platformlardan izleyebilirsiniz. Çukur dizisinin 131. ve final bölümünü Puhu TV ve Show TV gibi adreslerden tek parça ve full HD olarak izleyebilirsiniz. Final bölümüne ulaşmak için yukarıda yer alan bağlantıya tıklayın. Çukur dizisinin 131. bölümü bu akşam saat 20:00'da Show TV'den ekrana gelecek.

Çukur dizisinin bir önceki bölümünde neler oldu?

Efsun'un düğününden sonra tekrar mahalleye dönen Koçovalı ailesi Şahram ile karşı karşıya gelirlen. Koçovalı ailesi herhangi bir hazırlık yapmadan yakalanırlar. Amca fırsattan istifade mahalledeyi ortadan kaldırmaya çalışır. Bunu duyan Yamaç ise herkesi şok eden bir mesaj verir ve mücadelenin sona ermediğini mahalleliye hissettirir. Tüm mahalle Amca'ya karşı büyük bir mücadele verir.

07-06-2021
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Pe .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler