Demet Akalın'ı hüngür hüngür ağlattılar

Demet Akalın'ı hüngür hüngür ağlattılar
Kanal D'nin gündüz kuşağında yayınlanan Gelinim Mutfakta programının dün ekrana gelen bölümünde duygusal anlar yaşandı. Sunucu Demet Akalın uzun süre gözyaşlarına hakim olamadı

Gelinim Mutfakta programını sunan Demet Akalın'ı program esnasında hüngür hğngür ağlattılar. Gözyaşlarının sel olduğu programda yarışmacının kızının kaybettiğini söylemesi ekran başındakileri hüzne boğdu. Yarışmacıyı teselli etmek isterken duygu seline kağılan Demet Akalın gözyaaşlarına hakim olamadı. İşte o anlar haberimizde.

Demet Akalın'ı hüngür hüngür ağlattılar

Kanal D'nin gündüz kuşağında yayınlanan Gelinim Mutfakta programının'nın dün ekrana gelen bölümünde duygusal analr yaşandı. Hem programda olanların hem de ekran başındakilerin duygulandığı bölümde Demet Akalın gözyaşlarına hakim olamadı. Yarışmacı Filiz Hanımın önce eşini sonra da kızını kaybettiğini anlattığı sırada duygusallaşan Deet Akalın, yarışmacıyı teselli etmek istedi. Ancak yarışmacının yanına gelince zor anlar yaşayan sunucu Demet Akalın aynen Filiz Kaya gibi dakikalarca gözyaşı döktü.

Gülenlerin içinde büyük acılar oluyor

Demet Akalın'ın sunduğu Gelinim Mutfakta'nın dün ekrana gelen bölümü uzun süre unutulmayacak anlara şahit oldu. Yarışmacılardan Filiz Kaya, eşinin trafik kazasında hayatını kaybettiğini televizyon öğrendiğini söylerken duygulandı. Ardından kızını kanserden kaybettiğini söyleyen Filiz Kaya hem stüdyodakileri hem de ekran başındaki milyonlarca izleyiciyi hüzne boğdu. Yine yarışmacılardan Nilgün Hanımın "Hep gülen insanların içinde büyük acılar oluyor" demesi üzerine Filiz Hanım duygularını şu cümlelerle anlattı. "Eşim trafik kazasında öldü. Gülen insanların içinde gerçekten bir acı vardır. Eşim ölüm haberini televizyondaki haber den duydum. En acı yara da evlat. Eş acısı da yaşadım ama evlat acısı bana çok koydu. Bu öyle bir acı ki hiçbir şeye benzemiyor. Kızımın mezarına bile giderken ah yavrum sen burada nasıl uyuyorsun, yatağın bomboş. Doyamadım ben sana diyorum. Kızım çok akıllıydı, yerini kimse dolduramaz. İlkokul çağında vefat etti. Yaşasaydı benim 26 yaşında kızım olacaktı."

Kızımı aşırı zekadan kaybettim

Yaşadıklarını anlatırken zaman zaman konuşmakta güçlük çeken Filiz Hanım, zor günlerini şöyle anlattı: " Kızımın beyninde tümör vardı. En kötü kanser türüymüş o da milyonda bir görünüp benim kızıma isabet etmiş. Doktorlar kızımın zekasını ölçünce büyük bir şok geçirdi ve 'bu aşırı zekadan olmuş' dediler. Yavrumun 3 kere beynini açtılar. 'Kızının 2 sene ömrü var' dediklerinde ben o hastaneyi yıktım. Kızım kucağıma oturup 'ağlama anne ben sana cennette şefaat edeceğim' dedi. Kızımın acısından dünyayı gözü görmüyordu. 'Doktor amca saçımı kes ama beni kurtar' diye feryat figan ediyordu."

Acımız çok taze!

Yarışmacıyı dinleyen Demet Akalın ise duygularını dile getirirken zorlandı: "Filiz bu kadar neşeli gibi durmaya çalışıyor ama çok zor. Bütün ekip mahvoldu, seni sakinleştirmek için geldim. İnşallah ikiz ikiz torunların olur. Ben seni hep neşeli görmek istiyorum ne olur yapma böyle. Zaten Alişan'dan dolayı acılarımız çok taze. Allah herkese sıralı ölümler nasip etsin" 

Programın ilerleyen bölümünde Filiz hanımın kızından kalan gelinliği gelini Yaren'e hediye etmesiyle yıkılan Demet Akalın, konuşmakta güçlük çekti.  Yakınlarda vefat eden babasını anan şarkıcı, "Onlar bizim yukarıdan izliyor, biliyorum" ifadelerini kullanırken ekran başındakileri de ağlattı.

18-09-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar