Deniz Akkaya'dan Eser Yenenler'e tokat gibi cevap!

Deniz Akkaya'dan Eser Yenenler'e tokat gibi cevap!
İki ünlü isim Eser Yenenler ve Deniz Akkaya arasında "Şişmanlık avantaj mı dezavantaj mı?" sorusuyla başlayan polemik devam ediyor. Deniz Akkaya'nın tepkisi sert oldu.

Eski manken Deniz Akkaya'dan kendisi hakkında konuşan komedyen Eser Yenenler'e tokat gibi cevap geldi. Şişmanlık üzerine polemiğe giren iki ünlü ismin sosyal medyada atışmaları televizyon ekranlarına taşındı. İzleyici birbirine sözlü sataşan iki ünlü ismin şişmanlık polemiğini ve Deniz Akkaya'nın verdiği cevabı merak ediyor. Şimdi detaylar 

Deniz Akkaya'dan Eser Yenenler'e tokat gibi cevap!

Ünlü komedyenler Eser Yenenler ile Ümit Erdim, Haber Global'da Buket Aydın’ın sunduğu  Tarafını Seç programına konuk oldu. Programın ana konusu "Kamera önünde kilolu olmak avantaj mı, dezavantaj mı?" sorusuydu. Eser Yenenler "Avantaj" fikrini savunurken, verdiği kilolarla gündem olan Ümit Erdim tam tersi görüşü savundu. Buraya kadar her şey normaldi. Sunucu Buket Aydın, Eser Yenerer’e Deniz Akkaya’nın bir dönem yapmış olduğu "Şişmanlar ve çirkinlerle görüşmüyorum" açıklaması hatırlattı. Ortam bir anda gerildi ve Eser Yenenler şu cümlelerle tartışmayı başlattı: "Şişmanlar da Deniz Akkaya'ya bayılıyordu, Allah Allah... Talihsiz bir açıklama. Benim programa geldiğinde Berfu' nun güzelliği ve benim kilolu olmama sinir olmuştu. Kızı bulmuşsun, kendine bakacaksın diye orada da arkada bana bir sinirlendi" 

Kendini intihara sürükleyen biriyle olamam 

Bunun üzerine gözler Deniz Akkaya'ya çevrildi. Eski manken bu ağır ithamlara karşı ne diyecekti? İşte o tepki gecikmeden geldi. Eser Yenenler’in bu çıkışına cevap veren Deniz Akkaya uzun bir açıklama yaptı. İşte o açıklamayı aynen yayınlıyoruz." Eser’ e Buket’in programda sorduğu soru aslında çok yönlü cevap verilmesi gereken bir sorudur. Öncelikle Eser’ in de söylediği gibi bu mevzu onun programında ortaya çıkmış bir cümledir ama bu cümlenin başı sonu yani giriş gelişme sonucu var. Eser’ in bana programda sorduğu soru ve kilo mevzusu erkekler ve ilişkiler üzerineydi ki şu an bunu tekrarlıyorum. Ben 44 yaşında çocuğun peşinden tek başına koşan, üreten bir anne olarak pek tabii ki kendine iyi bakan, sağlığına dikkat eden yani kısaca bilinci yüksek bir erkekle olmak istemem son derece doğal. Türlü imkanlarına rağmen hala bedenine acımasızca fast-food sıkıştırarak kendini bir nevi intihara sürükleyen bir adamla birlikte olmam söz konusu değil. Yani Eser’inde söylediği gibi bu talihsiz bir açıklama değil tam tersine tribünlere oynamak gerçekleri konuşan bir açıklamadır. Keşke herkes benim kadar cesur olsa! Keza kendisinin de belirttiği üzere eşinin yanında sadece görsel olarak kötü durması değil dünya güzeli çocuklarına verimli ebeveynlik için bu şarttır. Dünyanın en iyi sesi kronik kilo problemi olan Adele dahi çocuğu için kilo vermiş ve ne kadar mutlu olduğunu anlatıyor. Bana güvenmiyor iseniz ona kulak verin.” 

25-10-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar