Oğuzhan Koç'tan İmaj Değişikliği

Oğuzhan Koç'tan İmaj Değişikliği
Geçtiğimiz aylarda ünlü oyuncu Demet Özdemir ile evlenen ünlü şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç bıyık bıraktı ve yeni bir imaja büründü. Peki bunun sebebi ne?

Son zamanlarda magazin basınında oldukça fazla bir şekilde gündemde olan genç oyuncu ve şarkıcılardan Oğuzhan Koç geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, Sur Kültür Yolu Festivali kapsamında Diyarbakır’da verdiği konserle sevenleriyle buluştu. Konserde sahneye yeni imajıyla çıkan Oğuzhan Koç’u görenler oldukça şaşırmışlardı. Bıyık bıraktığı görülen Oğuzhan Koç’un bu yeni imajı magazin basınında ve sosyal medyada geniş şekilde gündem oldu ve özellikle sosyal medyada ünlü ismi sevenler paylaşımlarıyla Oğuzhan Koç’un yeni imajını değerlendirdiler. Beğenenler kadar beğenmeyenlerinde çıktığı paylaşımlar ünlü ismi gündemin ilk sıralarına kadar yükseltti. Diyarbakır’da verdiği konserde sevenlerini söylediği birbirinden güzel şarkılarla mest eden ünlü ismin bıyıkları ise verdiği konserin önüne geçti.

Yeni İmajıyla Ünlü Şarkıcıya Benzedi

Yaklaşık iki ay önce ünlü oyuncu Demet Özdemir ile dünya evine giren ünlü oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç’un bıraktığı bıyıklar ve yeni imajı haftanın en çok konuşulan magazin olayları arasında yer aldı. Diyarbakır’da verdiği konserle bıyıklı hali ortaya çıkan Oğuzhan Koç’un bu hali 45 yaşında hayata veda eden dünyaca ünlü Queen Grubunun solisti ünlü müzisyen Freddie Mercury’e benzetildi. Sevenlerinin yoğun bir beğeni trafiğine uğrayan ünlü ismin yeni imajı bazı sevenleri tarafından ise eleştirildi ve eski haline dönmesi istendi. Sosyal medyada yoğun şekilde tartışılan olay sonrasında ise Oğuzhan Koç’un neden bıyık bıraktığı ve bu yeni imajının sırrı çözüldü.

Yeni Filmi İçin Bıyık Bıraktı

13 Mayıs 1985 yılında Erzincan’da dünyaya gelen ve daha sonra Bursa’ya taşınan ünlü şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç henüz genç yaşlarından itibaren müzik eğitimi aldı. Daha sonra oyunculuk eğitimi de alan Oğuzhan Koç özellikle Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı yapımla parladı ve ardından sinema filmlerinde rol almaya başladı. Şarkıcılığı ve oyunculuğu bir arada yürüten Oğuzhan Koç’un bıraktığı bıyıkların ve yeni imajının nedeninin ise yakında çekimleri başlayacak olan yeni filmi için olduğu öğrenildi. Dijital platformda yayınlanacak olan yeni filmi için imajını değiştiren ve bıyık bırakan Oğuzhan Koç’un filmin çekimlerinin ardından eski haline dönüp dönmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.

15-10-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar