Dilek Taşı Figen Kutlu (Hazal Subaşı) Kimdir?

Dilek Taşı Figen Kutlu (Hazal Subaşı) Kimdir?
Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları ekrana gelen Dilek Taşı dizisinin beğenilen karakteri Figen Kutlu kimdir, karakteri canlandıran Hazal Subaşı hangi yapımlarda yer almıştır?

Pastel Film tarafından hazırlanan ve bu sezonun beğenilen ve iddialı dizilerinden olan Dilek Taşı Kanal D ekranlarında Perşembe akşamları seyirciyle buluşuyor. 4. Bölümü yayınlanan dizi 1980’li yıllarda yaşanan bir hikayeyi konu alıyor. Dönem dizisi olarak ekrana gelen dizinin başrolünde Salih Bademci ve Hazal Subaşı yer alıyor. dram ve aşk türünde ele alınan dizi Mustafa Yılmaz’ın mücadele dolu hikayesini ele alıyor. Karısı Canan ve kızı Cemre ile İstanbul’da bir gecekonduda yaşayan ve bir fabrikada çalışan Mustafa’nın karısı Canan ağır hastadır ve ölmek üzeredir. Acil ameliyat olması gereken karısı için para bulmaya çalışan Mustafa çalıştığı fabrikada kendilerine verilmeyen paralarını almak ister ama bu sırada yaşananlar Mustafa ve ailesinin bütün hayatını temelden değiştirecektir. Eşini kaybeden Mustafa artık kızıyla yalnız kalır ve bu sırada Rona Kökünde çalışan Figen ile karşılaşır.

Figen Kutlu Kimdir?

Dilek Taşı’nın genç ve güzel karakteri Rona Köşkü’nü çekip çeviren ve merhametiyle tanınan Figen Kutlu hikayenin en kritik karakterlerinden biridir. 24 yaşında olan Figen, Rona Köşkü’nün emektarlarından Asuman ve Ömer’in büyük kızıdır. Rona Köşkünde anne ve babasına yardım eden Figen haksızlıklara karşı sessiz kalmayan, mücadeleci, merhametli biridir. Oldukça güzel olan Figen aynı zamanda şefkat dolu biridir. Figen dizide Kenan ile evlilik hazırlığı yapmaktadır ancak bu evliliğe çok da sıcak bakmamaktadır. Bu sırada karşısına çıkan Mustafa Yılmaz ve kızı Cemre Figen’in hayatında ciddi bir değişeme ve kırılmaya sebep olacaktır.

Hazal Subaşı Kimdir?

Şu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanan Dilek Taşı dizisinde Figen Kutlu karakterine hayat veren genç ve güzel oyuncu Hazal Subaşı 2 Mayıs 1995 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Hazal Subaşı, ilk, orta ve lise eğitimlerinin ardından üniversite eğitimini tamamlamış ve ardından katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü olmuştur. Aldığı oyunculuk eğitimlerinin ardından da setlerde yer almıştır. Hazal Subaşı bugüne kadar

-          Adını Sen Koy

-          Bir Umut Yeter

-          Halka

-          Çukur

-          Kasaba Doktoru

-          Bizi Ayıran Çizgi

-          Sıcak Kafa

-          Kötü Adamın 10 Günü

-          Meraklı Adamın 10 Günü ve

-          Ölüm Kime Yakışır adlı yapımlarda yer almıştır.

03-10-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar