Dizi gerçek oldu Yemin oyuncuları evleniyor

Dizi gerçek oldu Yemin oyuncuları evleniyor
Nadir de olsa dizi setinde başlayan arkadaşlık, nikah masasında bitebiliyor. işte böyle bir gelişme Yemin dizisinde tanışan Özge Yağız ve Gökberk Demirci arasında yaşandı.

İzleyicide derin izler bırakan Yemin dizisinde nadir görülen bir gelişme oldu. Dizide iki aşığı canlandıran Özge Yağız ve Gökberk Demirci performanslarıyla adlarından söz ettirirken birbirlerine aşık oldu. İşte o dizideki senaryo gerçek oldu, Yemin’in iki oyuncusu evlilik kararı aldı. Dizi sektöründe pek az yaşanan bu gelişme haberimizde. Şimdi detaylar

Dizi gerçek oldu Yemin oyuncuları evleniyor

Özge Yağız ve Gökberk Demirci, Kanal 7’de yayınlanan Yemin dizisinde uzun süre başrolü paylaştılar. Dizide iki çılgın aşığı oynayan Özge Yağız ile Gökberk Demirci bir süre sonra gerçek hayatta da birbirlerine aşık oldu. Şu anda Sol Yanım dizisinde Serra karakterini oynayan Özge Yağız ve ona evlilik teklifi yapan Gökberk Demirci ilişkilerini nikah masasına taşıma kararı aldı. Sosyal medyaya bomba gibi düşen gelişme önce dizi setinde başlamıştı.

Sette başlayan yolculuk evlilikle sonuçlanacak

Özge Yağız ve Gökberk Demirci bir süre önce Reyhan ve Emir karakteriyle Yemin dizisinde tanıştılar.  Kanal 7'nin gündüz kuşağında yayınlanan dizinin setinde başlayan arkadaşlık yerini aşka bıraktı. Tıpkı dizideki gibi bir aşk yaşayan ikili, evlilik kararı aldı. Hayranlarını heyecanlandıran duyuruyu Gökberk Demirci, kişisel sosyal medya hesabından duyurdu.

Seksenler dizisinde aynısı olmuştu

Özge Yağız ve Gökberk ikilisinin aşkı akıllara halen devam eden Seksenler dizisini getirdi. Seksenelr dizisnde de Ceyhun Fersoy ile Begüm Öner, dizi setinde tanışmış ve hem dizide hem gerçek hayatta evlenmişlerdi.

Özge Yağız teklifi kabul etti

Sol Yanım'da başrol oynayan Özge Yağız, Gökberk Demirci’nin evlilik teklifini kabul etti. İlişkilerinin mecrası merak edilen ikiliden Gökberk Demirci, Instagram hesabından sürpriz bir paylaşımda bulundu. Evlilik balonlarını paylaşarak "She said yes (evet dedi) balonları" mesajını not düşen yakışıklı oyuncunun Özge Yağız'a evlilik teklifi yaptığı tescillenmiş oldu.

Diziden ayrılması da engel olamadı

Yemin dizisinden ayrılan Özge Yağız bir süre önce yayın hayatına başlayan Star TV dizisi Sol Yanım dizisine transfer oldu. Serra isimli karakteri canlandıran Özge Yağız, aynı dizide başrolü paylaştıkları Gökberk Demirci’yi unutamadı. Kişisel sosyal medya hesabı Intagram’da büyük bir hayran kitlesi olan Özge Yağız, takipçileriyle gündelik hayatını paylaşıyor. Geçtiğimiz haftalarda Instagram’da paylaştığı bir gönderinin altına Gökberk Demirci’nin emojilerle karşılık vermesi takipçilerinin ilgisini çekmişti. Özge Yağız’a olan sevgisini “nasıl bir güzelliktir canım “ yorumuyla dile getiren Gökberk Demirci’nin dün akşam evlilik teklifi yaptığı Özge Yağız, teklifi kabul ettiği öğrenildi. Genç çifte canlitv olarak mutluluklar diliyoruz.

14-12-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar