Ece Uslu ekranlara geri dönüyor

Ece Uslu ekranlara geri dönüyor
Uzun bir süredir ekranlarda göremediğimiz güzel ve başarılı oyuncu Ece Uslu'dan sevenlerini mutlu edecek haber sonunda geldi.

Bir süredir ekranlardan uzak hayatını devam ettiren sevilen oyuncu Ece Uslu Fox'ta yayınlanan ‘Şahane Hayatım’ dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Bugüne kadar rol aldığı tüm dizilerde izleyiciden tam not olmayı başaran güzel oyuncu ‘Şahane Hayatım’da hangi karaktere hayat verecek? Dizide kaç bölüm rol alacak? İşte detaylar.

ECE USLU HANGİ KARAKTERE HAYAT VERECEK?

İzleyicinin ekranda görmek istediği güzel oyuncu Ece Uslu çok ses getirecek bir rol ile ‘Şahane Hayatım’ dizisine konuk oluyor. Yıllar önce ATV ekranlarında severek izlediğimiz drama dizisi olan Zerda'da ismini duyurmuş ve hafızlarda yer edinen güzel oyuncu yapımını Ay Yapım'ın üstlendiği Şahane Hayatım dizisi ile anlaşma imzaladı. Ece Uslu dizide kadının sahip olduklarını ve bunları korumak için elinden geleni yapan bir ‘Ece’ karakterini canlandıracak. Yönetmen koltuğunda başarılı ve Dargın Kuzenler, İçimdeki Ses gibi filmlerin yönetmeni olan Çağrı Bayrak oturacak. 

Yeşil gözleriyle ve güzelliği ile herkesi büyüleyen özlenen oyuncu Şahane Hayatım'da 5 bölüm yer alacak. Bu bölümlerde izleyicileri etkileyen sahneler göreceğiz. Ece karakteri dizide Hilal Altınbilek'in canlandırdığı Şebnem'in akıl hocası olarak diziye dahil oldu. 

ŞAHANE HAYATIM'IN KONUSU 

Aşk, entrika ve heyecan barındıran dizi, haksızlılara uğrayan ve bunlar için bütün hayatını heba eden ve şu anda muhteşem bir hayat sürerken yaşadığı kötü geçmişinden tekrar onu yakalayan suç dolu bir dönemden aklanmaya çalışan Şebnem'in mücadelesini anlatan bir dizidir. 

ECE USLU'YU YAKINDAN TANIYALIM 

1974 İzmir'de doğan Ece Uslu , eğitimini Ferhan Şensoy'un Nöbetçi Tiyatrosu'nda tamamladı. Tiyatro oyunculuğu yanı sıra fotomodellik ve reklam oyunculuğu yapan güzel ve başarılı oyuncu iki yıl süre zarfında Stüdyo Oyuncuları Topluluğu'nda çalışmalarına ve eğitimine devam etti. 

Uslu'nun ilk televizyon deneyimi 1990 yılında TRT1 ekranlarında yayınlanan İz Peşinde dizisinde oldu. Sinema sektöründe ilk çalışması da 1991'de Kadir İnanır'ın başrolünde olduğu Ah Gardaşım filmidir. Mehmet Aslantuğ ile beraber çalıştığı Yalancı adlı romanın sinema versiyonu oyuncunun kariyerinde bir dönüm noktasıdır. 

Kendini ve oyunculuğunu herkese kanıtladığı çalışması, her hafta merakla izlenen Atv ekranlarında yayınlanan Zerda dizisi olmuştur. 1997'de Kara Melek, 2000'de Üç Kadın dizileri ise başarılı performanslarıyla kendisinden söz ettirdiği diğer projelerdendir. 

2012 yılında Bulutların Ötesi, 2013 Karagül dizilerinde hem Türkiye'de hem de birçok ülkede ismini kanıtlayarak oyunculuğunu konuşturan Ece Uslu yeşil gözleri ve güzelliğiyle izleyiciler tarafından ilgiyle izlenmektedir.

Ece Uslu'nun konuk olduğu merakla beklenen Şahane Hayatım, her çarşamba saat 20.00'de Fox TV'de!

05-01-2024
Yazar Hakkında
Tuğba Coşgun

Tuğba Coşgun

Haziran 1996 doğumluyum. Gebze/ Kocaeli'de yaşıyorum. 2017'de Kocaeli Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği bölümünden mezun oldum. 5 y .. devamı.. mail
Yorumlar