Ego setinde neler oluyor?

Ego setinde neler oluyor?
Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve Pazar akşamları ekrana gelen Pastel Film imzalı EGO dizisinin setinde neler yaşanıyor?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve sezon ortasında yayın hayatına başlayan Erkeğe Güven olmaz (EGO) dizisi Pazar akşamları seyirciyle buluşuyor. Son olarak 10 bölümüyle ekrana gelen dizi dram, aşk ve aldatma türünde ele alınıyor. Seyircinin beğendiği dizilerden olan EGO reytinglerde de ilk on içinde yer almayı başarıyor. Pastel Film tarafından hazırlanan EGO dizisi yayına başlamadan önce setinde yaşandığı iddia edilen gerginlik ve tartışma ile gündeme gelmiş ve uzun süre bu durum magazin basınında yer almıştı. Dizinin başrol oyuncuları Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk arasında yaşandığı iddia edilen tartışma ve gerilim daha sonra çözüme kavuşturulmuş ve dizi çekimlerine devam etmişti. Magazin basınında sık sık yer alan dizide yeni bir sorun haberi internet haber sitelerine yansıdı. Dizinin erkek başrol oyuncusu Alperen Duymaz’ın dizinin setine gitmediği ve setin uzun süre bekledikten sonra iptal edildiği iddiaları gündemin ilk sıralarında yer aldı.

EGO’da Yeni Bir Kriz

Pastel Film tarafından hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında Pazar günleri ekrana gelen yeni dizilerden EGO’da yeni bir kriz çıktığı iddia ediliyor. Dizinin erkek başrol oyuncusu Alperen Duymaz’ın seti olduğu halde çekimlere gitmediği ve bunun üzerine setin iptal edildi magazin basınında yer aldı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizinin başrol oyuncusu Alperen Duymaz çekime gitmedi. Bütün ekip saatlerce oyuncunun sete gelmesini bekledi. Daha öncede birkaç kez çekim saatinde sete gitmeyen oyuncudan ses çıkmaması üzerine set iptal edildi. Daha önceden de rol arkadaşı Melisa Aslı Pamuk’la tartışma yaşayan oyuncuyla anlaşamadığı için dizinin ilk yönetmeni Doğa Can Anafarta da diziden ayrılmıştı.

Alperen Duymaz’dan Açıklama Geldi

EGO setinde yaşandığı iddia edilen olaylar sonrası dizinin oyuncusu Alperen Duymaz sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak duruma açıklık getirdi. Oyuncu paylaşımında “kendimi ifade etmem gerektiğini hissettim yine. Zaten setteydim, ilk sahnemi çektikten sonra 2. Sahnemi çekmek üzere sete gittim ama karakterin sürekli değişen motivasyonunun yarattığı stresi hissettiğim için provaya devam edemeyeceğimi fark ettim, herkesten özür dileyerek karavana gidiyor olduğunu söyledim. Sonra setin paydos verdiğini öğrendim. Bu yanlış haberin doğrusunu bildirerek gündemi meşgul ettiğim için mahcup ve üzgünüm” ifadelerini kullandı.

26-04-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar