Erkenci Kuş yeni bölüm ne zaman? 12 Ocak Cumartesi Star TV yayın akışı

Erkenci Kuş yeni bölüm ne zaman? 12 Ocak Cumartesi Star TV yayın akışı
Yazar: Oğuzhan Temel
Tarih: 2019-01-12
Star TV'nin romantik komedi dizisi Erkenci Kuş'un yeni bölüm tarihi merakla bekleniyor. Erkenci Kuş yeni bölüm ne zaman? 12 Ocak Cumartesi yeni bölüm yayınlanacak mı?

Yeni yılda televizyon kanalları tüm yapımlarını belirli bir süre yayınlamama kararı alırken, Star TV'nin başarılı romantik komedi dizisi 'Erkenci Kuş' takipçileri dizinin yeni bölüm tarihini merak ediyor. Başrollerini Can Yaman ve Demet Özdemir'in paylaştığı, yayın hayatına yaz dizisi olarak başlayan, reytinglerde yakaladığı başarıyla yeni sezonda da devam etmeyi garantileyen Erkenci Kuş bu akşam var mı? En son 29 Aralık 2018 tarihinde 26. bölümüyle ekranlara gelen dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

'ERKENCİ KUŞ' YENİ BÖLÜMLERİ NEDEN YAYINLANMIYOR?

Her yıl Ocak ayının ilk haftası kanallar reklam ve sponsor sözleşmelerini yenilediği için yapımlar bir haftalık ara vermek zorunda kalıyordu. Ancak televizyon sektörünün iki-üç yıldır yaşadığı ekonomik sıkıntılar doğrultusunda bu süre, 2018 yılında iki haftaya uzatılmış, yeni yılda da minimum üç hafta sürmesi planlanmıştı. Bu nedenle televizyon yapımları yeni bölümleriyle ekrana gelmiyor.

'ERKENCİ KUŞ' BU AKŞAM VAR MI?

Cumartesi günleri ekrana gelen Erkenci Kuş dizisi bu hafta da yayınlanmayacak. Dizi yaz sezonunda ekranlara Salı günü geliyordu. Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni sezona başlamasıyla birlikte yayın günü Cumartesi gününe alınan Erkenci Kuş dizisi yeni yılda tekrar Salı günleri ekrana gelmeye başlayacak.

Erkenci Kuş dizisi yeni bölümüyle 22 Ocak Salı akşamı Star TV'de olacak.

12 OCAK CUMARTESİ STAR TV YAYIN AKIŞI

01:30 UFAK TEFEK CİNAYETLER / TKR
03:30 ARAMIZDA KALSIN
05:20 GÜZEL KÖYLÜ / TKR
07:00 KALBİMİN SULTANI / TKR
08:00 ATEŞBÖCEĞİ / TKR
10:00 PARAMPARÇA / TKR
11:45 TÜLİN ŞAHİN İLE MODA / TKR
12:30 EZGİ SERTEL'LE LEZZET HARİTASI
13:30 AKASYA DURAĞI / TKR
15:00 ANNE / TKR
17:00 KİRALIK AŞK / TKR
18:45 STAR ANA HABER
20:00 ERKENCİ KUŞ / TKR
23:30 YILBAŞI KONSERİ / TKR

TRT 1 izle
Show Tv izle
Star Tv izle
NTV izle
TRT Haber izle
Haber Türk izle
CNN Türk izle
TRT Spor izle
Yorumlar