Ertan Saban'ın Oynayacağı Dizi Belli Oldu

Ertan Saban'ın Oynayacağı Dizi Belli Oldu
Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Ertan Saban'ın rol alacağı yeni dizisi belli oldu. Oyuncunun yeni rol alacağı dizinin konusu ise bilimkurgu.

       Ertan Saban, 2000’li yıllardan bu yana birçok önemli dizide, önemli roller ile karşımıza çıkmış, yakışıklı, sempatik ve bir o kadarda kaliteli bir oyuncu. Durum böyle olunca hayran kitlesi de bayağı bir büyük diyebiliriz. Şimdi ise yeni bir dijital platform için oyunculuk teklifi alan ve bu teklifi kabul eden Ertan Saban, bakalım hangi dizide rol alacak.

                                                                                                           

Ertan Saban’ın Yeni Dizisi

      Kurtlar Vadisi Pusu, Elveda Rumeli ve Avlu gibi dizilerde oyunculuğu ile nefes kesen Ertan Saban, son olarak Exxen platformunda yayınlanan Şeref Bey dizisinde ‘Luran’ isimli karakteri canlandırmıştı. Burada ki proje devam ederse rolüne devam edebilir ancak şuan için bununla ilgili bir bilgimiz yok. Ancak yeni rol alacağı dizi Eşref Bey değil, hatta bu dijital platform Exxen bile değil. Ertan Saban’ın yeni dizisi, Netflix’in yeni bir projesi olan ve birçok önemli oyuncuyu kadrosuna tek tek dâhil etmeye başlayan Bir Denizaltı Hikâyesi. Diziden rol teklifi olan Ertan Saban, proje ilgisini çekmiş olacak ki, ona sunulan teklifi kabul etmiş. Şuan için dizide ki rolü ve hangi karakteri canlandıracağını henüz bilmiyoruz. Hayranları ise sabırsızlıkla, konuyla ilgili detayları bir an önce öğrenmek istiyorlardır diye tahmin ediyoruz.

Dizinin Kadrosunda Kimler Var?

    Dedik ya, Bir Denizaltı Hikâyesi birçok profesyonel ve önemli oyuncuları kadrosuna dâhil ediyor diye. İşte durum tam da bu şekilde. Son olarak Ertan Saban’ı kadroya dâhil eden dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci yer alıyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın paylaşımlarına göre dizinin kadrosunda ayrıca Alper Saldıran, Ecem Uzun ve Meriç Aral yer alıyor. 2021 yılı içerisinde yayınlanması planlanan dizinin kısaca konusu; dünya üzerinden yaşanan bir felaket sonucu, bilim insanlarının bu felaketi araştırmak için bir denizaltına binerek bir yolculuğa çıkmasını konu alacak. Karşımıza bilimkurgu olarak çıkacak olan dizi, şimdiden olay olmaya başladı bile. Zira ülkemizde bilimkurgu kategorisinde ne düzgün bir film ne de düzgün bir dizi çıkmış değil bence.

20-01-2021
Yazar Hakkında
Hamdi Çiçek

Hamdi Çiçek

22 yaşında ve üniversite mezunuyum. Dizi ve film izlemeyi ayrıca müzik dinlemeyi seviyorum, favori kitap yazarım J.R.R. Tolkien. Yaklaşık 2 - .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler