Eser Yenenler ve Berfu Yenenler üçüncü çocuk açıklaması!

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler üçüncü çocuk açıklaması!
Eser Yenenler ve Berfu Yenenler üçüncü çocuk açıklaması! Berfu Yenenler'den üçüncü çocuk açıklaması. Eser Yenenler kimdir?

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler'den üçüncü çocuk açıklaması. İkinci kez anne olan Berfu Yenenler'den üçüncü bebek açıklaması. Eser Yenenler, üçüncü çocuğu istiyor mu? Eser Yenenler ikinci bebeğinin ismi. Eser Yenenler ve Berfu Yenenler üçüncü çocuk açıklaması! Berfu Yenenler'in çocuklarının ismi. Berfu Yenenler kimdir?

Geçtiğimiz ay ikinci kez bebeklerini kucağına alan Berfu Yenenler ve Eser Yenenler çifti basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz gün büyük oğlu Kuzey'i oyun okuldan alırken görüntülendi. Basın mensupları ile bir süre sohbet eden çift büyük çocukları Kuzey'i oyun okuluna getirdiklerini 'Haftada bir buraya getiriyoruz, çocuk pandemide yalnız kaldı' sözleri ile ifade ettiler.

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler üçüncü çocuk açıklaması!

Basın mensuplarının 'üçüncü çocuğu düşünüyormusunuz?' sorusuna Berfu Yenenler, 'şimdilik böyle iyi' cevabı geldi.
Küçük bebekleri Mete'nin rahat bir bebek olduğuna dikkat çeken Berfu Yenenler, 'Mete uslu, gayet iyi. Kuzey' den daha rahat' sözlerini kullandı.

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler çiftinin büyük oğulları Kuzey'in Eser Yenenler'e benzetilmesine karşılık annesi Berfu Yenenler, 'Bebeklik fotoğraflarımıza baktığımızda Kuzey bana benziyor ama kimse inanmıyor' diyerek oğlunun kendisine benzediği iddia etmişti.

Eser Yenenler kimdir? 
14 Şubat 1984 yılında dünyaya gelen Eser Yenenler, Bursa doğumludur. Oyuncu, komedyen ve sunuculuk yapan Eser Yenenler, 2006 yılında BKM Mutfak'a dahil olan Eser Yenenler, Çok Güzel Hareketler Bunlar programında oyunculuğun yanı sıra yazarlık ve sunuculukta yapmıştır. İlk olarak 2003 yılında Aliye dizisinde Özgür karakterine hayat vermiştir. Star TV kanalında Eyvah Düşüyorum adlı programın sunuculuğunu üstlenen Eser Yenenler daha sonra arkadaşları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile birlikte, Star tv kanalında 3+1 programıı sunmuştur. Acun Medya öncülüğünde Tv 8 kanalında 3 adam programına geçiş yapan Eser Yenenler aynı zaman diliminde yine Tv 8 kanalında Yetenek Sizsiniz Türkiye, yarışmasında jüri üyelği yapmıştır. Günümüzde ise Tv 8 kanalında yayınlanan Eser Yenenler Show programının sunuculuğunu üstlenmektedir. 2019 yılında Berfu Yıldız ile dünya evine giren Eser Yenenler'in Kuzey ve Mete isimlerinde iki çocuğu vardır.

17-04-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar